• tuzunu azaltsa ve bunu reklamında kullansa, mesela 'diğerlerine göre %bilmem kaç daha az tuzlu gibi, bence önemli miktarda satışı arttıracak cipstir. cips sonuçta yerken insanda suçluluk duygusu uyandıran bir üründür. "tadı daha güzel" iddiası üstüne oynamak yerine, daha az tuz ve daha az doymuş yağ oranı ile "daha az zararlı" iddiasıyla bence amaçladığı standart müşteriye ulaşabilir.
  • yoğurt ve mevsim yeşillikleri aromalı olanı enfes.
  • kabuklu sade olanı, piyasadaki mevcut cipsler arasında açık ara en lezzetlisi.
  • paketinin arkasında sağ alt köşede, doğuş logosunun üzerinde "trans yağ içermez" yazarken; enerji ve besin öğeleri kısmında, 100 gramında 0.22 gram trans yağ barındırdığı yazıyor.

trans yağ mevzusu "her şeyin içinde biraz trans yağ vardır, bunlar özel olarak eklemiyorlar." şeklinde mi açıklanıyor acaba ya? ben hiç bilmiyormuşum piyasayı. bilen yeşillendirirse sevinirim.

diğer ilginç şey de, tabloda her öğe(protein, yağ, doymuş yağ, karbonhidrat vb.) 10 farklı dile çevrilmişken, trans yağ çevrilmemiş, o da garip duruyor.

tadı gayet güzel bence.
  • kekiklisi güzel olmuş.
  • yabancı bi marka zannedip ulan bu yabancıysa kesin kalitelidir diyerek aldığım cips. türk malı olduğuna şaşırdım çünkü tadı en güzel patates cipsi bu zannedersem. rufflesın tuzsuz lay's in yağsız hali. tuzlu diyenler aynı anda ruffles alarak kıyaslama yaparsa aradaki farkı görürler.
  • beğenmeyenin damak zevkine tükureyim, yediğim en guzel patates cipsi.
  • kabuklu serisi yediğim en güzel cipslerden. lays yanına yaklaşamaz bile.
  • es kaza kabuklu deniz tuzlusunu satin aldim indirimdeydi.sade ruffles aşığı olarak diyorum ki ‘ ruffles işine bak kardeşim’..kesinlikle yeni favorim.deneyin.
  • baharatlı ve yeşillikli(?) yoğurtlusunu laysten daha çok beğendiğim marka. özellikle baharatlısı çok güzel baymıyor, aşırı yoğun ve yağlı değil.
hesabın var mı? giriş yap