şükela:  tümü | bugün
 • ortaçağ fps oyunu. şu an beta aşamasında ve gelecek vaadediyor gibi gözüküyor.
  beta videosu içim tıklayınız.
  oyunun resmi sitesi.
  edit: bağış yapanlara hediyeler enteresan, kendi bölümünü yaptırma, npc'lerden birine adının verilmesi vs.
 • war of the roses dan pek farkı bulunmayan bugün ki varlıklarını mount and blade' e borçlu olan oyun.
 • eğlenceli oyun , özellikle kralı korumaya çalışırken ortaya karışık kim kime dum duma bir savaş meydana geliyor. o kısım çok eğlenceli.
  okçu olmak kolay değil, genelde zibidi şovalyenin biri arkalardan dolaşır gelir ortalığı birbirine katar. mızrakçı olmak eğlenceli. ağır zırhlı şovalye olmak en kolay iş.
  kısacası eğlenceli oyun.
  bir sürü bug var ama bu oyunu oynatmayacak kadar kötü değil. bir süre sonra monotonlaşıyor mu? tabi.
  seslendirmeler süper, bağıra çağıra koşabiliyorsunuz gaz veriyor.
  16 vs 16 oyunlar zevkli. takım oyunu çok önemli . 60-80 ping arası oynayabiliyorsunuz.
  oyunu satın almadan önce youtube'dan gameplay videolarını mutlaka izlemelisiniz sonra pişman olmayın diye.
  aklıma gelen bunlar şimdilik.
 • ben bile multi player oyun pek sevmeyen biri olarak çok eğlendiğim oyun. dengeler iyi oturtulmuş, vuruş hissi ve kılıç kalkan dövüşü hissiyatını çok güzel veriyor. kafa kol bacak dalıyorsunuz adama. bir de seslendirmeler mükemmel olmuş, kesilen adamların çıkardığı acaip acaip sesler oyunun havasına sokuyor insanı. şöyle güzel oyunlar az geliyor bu zamanlarda.
 • 55 saati devirdikten sonra soyluyebilirim ki, verdigim 29 dolari sonuna kadar hak etmis olan oyundur. arkadaslarla last team standing oynamak cok zevkli.
 • mount and blade'in hemen hemen aynısıdır. war of the roses'ın eline su dökemez.
 • mount and blade'in aynisi degildir. war of the roses gore ise daha eglencelidir.

  su an steam'de pazar gunu'ne kadar bedava oynanabilmektedir. bir kere tadini alan, gidip oyunu alacaktir mutlaka.
 • alışmak için sanırım baya bir oynanması gereken oyun. labada lubada düşmana dalayım diyorsanız çok yanılıyorsunuz. ha men at arms sınıfı var o ayrı fazlasıyla hızlı bir sınıf vanguard ve knight'lara karşı vurkaç taktiği yaparak oldukça sinirinizi bozabiliyor üstüne bir de dibinize girmişse kudurtur.tamamen zamanlama üzerine kurulmuş bir oyun benim gibi sabırsız ve rambo gibi oynarsanız çok dayak yersiniz.
 • hayli zor oyun ama insana ortaçağ savaşını iliklerine kadar da hissettiren oyun.zamanla alıştıktan sonra alınan zevk daha da artıyor.yeni başlayanlar kesinlikle training kısmını tamamlayıp oyunun basic kısmını anlamaları gerek hakkaten direkt olarak savaşa dalmak epey insanı yıldırıyor.objective haritaları gayet eğlenceli özellikle birincinin son levelda kral olması ve diğerlenin onun muhafızlığını yapması şükela bir olay.bir de düşmanı görünce direk kılıcı sopa gibi sallayanlar olmasa daha güzel olacak,giden bizim kafamız oluyor zira.
  özellikle kendinize denk biriyle karşılıklı duel atmanın tadını başka oyun da alamadım.

  şöyle de medieval müzikleri ve fontlarıyla bezeli bir türkçe gameplay videosu mevcut.
 • benim için sonu mount & blade'le aynı olmuştur. çift elli silahların hiçbir eksisi yok neredeyse. tek kusurları olan yavaş savurma hızı, ancak zamanlamaya alışınca bunu alt etmek çok kolay. etraf naralar atarak kılıç/balta/çekiç savuran adamlarla dolu. mount & blade'de bloklama maharet istediğinden herkes bu silahları kullanamıyordu. ama bu oyunda maaşalllah herkes berserker olmuş.

  sınıflar arası dengeyi tutturabilselerdi mükemmel bir oyun olacaktı. yine de kick starter projesi olarak ortaya çıkmasıyla gönüllerde taht kurmuştur o ayrı.