şükela:  tümü | bugün
  • portakal çiçeği ve yasemin karışımlı hoş bir parfüm. kanımca chloe love 'dan daha güzel.

vücut kremleriyle birlikte kullanınca tüm gün kokuyu almaya devam ediyorsunuz.
  • tam bir yaz parfümü. el çantasına benzer bir şişesi var, pudra rengi. sıktığınızda ilk olarak yoğun bir çiçek kokusu alıyorsunuz ama rahatsız etmiyor. sıradan bir kokusu yok kesinlikle. zaman geçtikçe pudramsı bir koku haline geliyor. çok hafif ama kalıcı.

edit: burberry brit'i andırıyor ama daha belirgin bir koku. hem de daha kalıcı.

edit2: kalıcı falan değil arkadaşlar, vazgeçtim. al birini vur ötekine.
  • nedendir bilinmez sıktıktan sonraki 2 saat içinde kokmamayı başaran parfüm
  • gün boyu burnuma hafif hafif gelen yasemin kokularıyla beni benden alan aşmış parfüm.
    en sevdiğim çiçek de yasemin olduğundan hayatımın geriye kalanında sadece bu parfümü kullansam olur.

kalıcı olduğunu teyit edebilirim. ayrıca hiçbir şekilde baymıyor.
  • zengin hissettiren koku. bunu kullandığımda zengin hissediyorum. garip bir etkisi var.

ayrıca kalıcı değil diyen olmuş. şaşırdım. kıyafetlerim yıkanmadığı sürece kokusu çıkmıyor. öyle bir koku.
  • canım parfümüm.
  • baharın gelişiyle resmen banyo yapıyorum bu parfümle. çiçek çiçek kokan parfümleri hiç sevmem aslında ama 3 senedir kaç şişe bitirdim bilmiyorum.
  • çok beğenerek almama rağmen alerjik rinitimi azdırıp günümü berbat eden koku.
    verdigim paraya yazık olmasın diye 3 gündür kendimi zorluyorum ama olmuyor canın cehenneme love story burnumu silmekten hapşırmaktan mahfoldum.