• 500 days of summer'da itici gelmeyen (hatta hayranlık uyandıran) bilmiş kız kardeş rachel rolünde...

  edit: çakallık yapayım, yorum ekleyeyim. yanlış seçimler yapmazsa çok fena olacak bu çok!
 • my name is earl'de broke joy's fancy figurine bölümünde de bıçak fırlatan yetenekli kızı oynamıştı. earl'ün bacağına bıçapı saplamıştı hatta o kariyerden kurtulup ilerde doktor olabilmek içün.
 • jay leno show'a tracy morgan'ı konuk etmişken denk geldim bir kere, 30 rock'tan bildiğimiz sevdiğimiz tracy jordan olduğundan bakayım izleyeyim dedim. biraz izledim baktım tracy morgan aynı tracy jordan, yani rol yapmıyor adam. neyse sonra tracy morgan yandaki koltuğa geçti bu kız geldi, muhabbetin başını falan pek hatırlamıyorum ama şöyle bir iki diyalog geçti:

  jay leno: şimdi sen 13 yaşındasın di mi?
  chloe moretz: evet.
  j.l.: gerçekten mi?
  c.m: evet.

  ....

  c.m: sette otururken daniel craig'i gördüm. aman tanrım, daniel craig! onunla tanışırken çok heyecanlandım/korktum *.
  j.l: eminim daniel craig de çok korkmuştur * çünkü 13 yaşındasın!
  *kahkahalar*
  c.m: *ne yapacağını bilmez ifade*

  lafı cuk oturtmuş ama hayvanlığın sınırını da zorlamıştı amcam. göndermeyi anlamayanlar için de (bkz: jailbait).
 • son birkaç haftadır imdb'nin en popüler ismi durumunda olan tatlı kız.
 • bu kız hakkında bir şeyler yazmak farzdır. ilk olarak 500 days of summer' da yaşından hayli olgun bir rol üstlenmiş olması ve hakkını vermesi nedeniyle dikkatimi çekmişti. az önce kick-ass' i izledim ve anladım ki bu kız zaten yaşından olgun, rol falan yapmıyor. tüm oyunculuklar arasından kabak gibi ortaya çıkıyor bu kızın yaptığı iş. kıyas sınırlarınızı zorlarsanız ( leon vs. kick-ass ) 10-15 sene sonrasının natalie portman' ını benim bulduğum gibi siz de bulmuş olacaksınız. ayrıca natalie' nin çocukluğundan daha da tatlı bu kız.
 • lat den ratte komma inin amerikan versiyonu* olan let me in'de gorecekmisiz kendisini.
 • kick-ass rated r olduğundan dolayı, ve bu kızcağızın da yaşı tutmadığı için başrolünü oynadığı filmi izleyememektedir. sadece premier'de izleyebilmiş zaten.

  yaklaşık 8-10 yıl içerisinde en çok konuşulan aktrislerden biri olacak, kick-ass'den itibaren takipteyiz.
 • küçüklüğü böyleyse büyüklüğü merak edilesi kızdır.
 • (bkz: hit girl)
 • 500 days of summer ve kick-ass filmlerinde yer aldığı her sahnede rol çalmış yetenekli ufaklık, öyle ki büyümüş de küçülmüş tabirinin bile hakkını teslim edebileceğini düşünmüyorum. dakota fanning'den beri ilk kez bu kadar gelecek vaadeden bir çocuk oyuncu izledim, sonraki işlerini de takip edeceğim elbet ama öncelikle, (bkz: kick-ass 2 balls to the wall)
hesabın var mı? giriş yap