• çok zarif, çok temiz bir koku. o kadar temiz ki açılışında çamaşır suyu kokusu alıyorum ben bu parfümden. o yüzden bayıldığımı söyleyemeyeceğim maalesef.

genel kanının aksine bende kalıcılığı ve silajı sıfır. sıktıktan iki saat sonra tamamen yok oldu. benim için çok büyük ikinci eksi bu.

üçüncü eksi ise şişesinin metal kısmının bir süre sonra solup paslanmış gibi göründüğünü çok duymam. bazı insanlar vintage görünsün diye özellikle yapılmış olduğunu düşünürken bazıları da dandik malzeme kullandıklarını savunuyor. sebebi ne bilmem ama benimki de öyle solarsa hiç hoşlanmayacağım görüntüsünden.

seveni çok olan bir parfüm. ama benim için asla bi chloe love olamayacak. üzgünüm.
  • bu kokuyu kullanan kadının kırk yıl kölesi olurum. yani kendimin.
  • 2. şişeyi bitirdim ve çok alıştım bu kokuya, çok çok seviyorum ama kasım 2022'de 1500 liraya aldığım canım parfümüm 3500 lira olmuş. emeği geçenlerin hepsi hayatları boyunca iğrenç koksunlar.
  • en sevdiğim parfümüm. gül ve pudra kokusu baskın ve temiz bir koku. hocam sormuştu “koridorda da aldım bu kokuyu, çok güzel kızım da beğenir.” diye. bence de beyaz tene çok yakışıyor. kalıcılığı da başarılı. çiçek kokularını sevenlerin bakabileceği bir parfüm. maalesef her şey gibi zamlandı. geçen gün tekrar aldım, şuan için bittikçe alacağım tek parfüm. üst notalarında: şakayık, litçi, frezya
    orta notalarında: manolya, müge, gül
    alt notalarında: ardıç ve amber bulunmakta.
    atelier rebul turkish rose kolonyası da benzer bir kokudur. kolonya olduğundan daha yoğun alkol kokuyor tabi. kalıcılığı da daha düşük fakat f/p açısından başarılı bir ürün.
  • neden bu kadar pahalısın :( uygun fiyatlı nasıl alabilirim bilen söylese keşke.

şahane müthiş bir koku chloe signature. dibinde kalan sıkılan yok mu :)
  • yaklaşık 8-9 senedir ilk kokladığım andan beri en sevdiğim parfümdür. nedenini bilmiyorum ancak kokladığım anda beni alıp götüren cinsten bir yapısı vardır. fiyatlarının durumuna o kadar ama o kadar üzülüyorum ki anlatamam..
  • chloe markasının imza kokusu denince aklıma gelen koku. çiçeksi, temiz bir kokusu, ağır, asil bir havası var.
  • hayatımın tüm anlarına eşlik eden koku.
    alerjik bünyeme alerji yaşatmayan tek koku.
    temiz, asil, çiçek bahçesi.
  • kendime yılbaşı hediyem. zarif, soylu, hafif ama gösterişli.
  • bayıldım! tam bir beyaz ten kokusu bence. tertemiz ama hafif denemez, koklamaya doyulmayan cinsten. bir dahaki parfüm
    alışverişimde - yüksek ihtimalle - tercihim chloe'den yana alacak.
hesabın var mı? giriş yap