şükela:  tümü | bugün
  • tatlı suda yeti$en tek hücreli ye$il alg...

gram ba$ına en çok klorofil içeren besindir... hap haline getirili$i, normalde insanlar tarafından sindirilemeden atılan hücre duvarının kırılabilmesi sonucunda gerçekle$mi$tir... klorofile ek olarak protesin, vitamin ve mineral içeren bir besin desteğidir... ye$il bir tadı vardır...
  • glow in the dark ye$ili giysili bir süper kahramandır ayrıca... vampirella, barbarella, vs ki$ilerle crossover maceraları bulunmaktadır...
  • deniz yosunu
  • damarları koruyan, enerji veren ve cildi gençleştiren özel bi mavi-yeşil yosun çeşidi. güçlü bi folik asit ve b12 vitamini kaynağı olduğundan vejeteryan beslenenler için önemli bi destektir.
  • kakanızı yeşile çeviren, çürümüş yosun kokulu iğrenç hap.

tek hücreli canlılarla beslenecek olsam dünyaya balina olarak gelirdim dedirtiyor insana.
  • rotifer üretiminde yem olarak yaygın şekilde kullanılan bir fitoplankterdir.
  • özellikle kemoterapinin yan etkilerini hafifleten bir destek ürünü, bunu kullananlar söylüyor, deney grubu bilmemne oluşturulmamış, hiçbir faydası olmasa bile zararı yok en azından. kanser hastalarının fazla acı çekmemeleri için...
  • su bazlı yaşam formlarının orgazmik yiyecekler kategorisinde kıymetlendirdiği bir tür yosun kreması. ekmeğe sürülüp yenilebilen bu yeşil renkli mamulün pudingi ve gofreti de varmış diyolla.
  • 2 hafta önce haplarını kullanmaya başladığım anti-aging, aynı zamanda detox şeysi. bu vesile ile 14 yaşında göstermeyi planlıyorum.
    turkiyede yaşam.net den temin edebilirsiniz.

http://www.yasamnet.com.tr/magaza

siparişten sonraki gün kapınıza geliyor. bu minik haplardan gunde 5er 5er aç karnına toplam 15 tane alınıyor. ilk günler mideye dokunabilir. alışması 2 haftayı buluyor. etkilerini tam olarak belli etmesi de 3 ayı buluyormuş.

ne işe yarıyor;

beslenme ve diyet uzmanlarına göre:

· chlorella, güçlü bir antioksidandır; vücudumuzda birikmiş toksinlerin idrar ve ter yoluyla dışarı atılmasını kolaylaştırır.

· vücudun bağışıklık ve direnç sistemini güçlendirir, hastalıklara karşı koruma sağlar.

· klorofil, b12, beta-karoten, omega-3, c ve e vitaminlerinin yanı sıra makro mineralleri içerdiğinden günlük protein miktarının %95’lik kısmını karşılar.

· yüksek bitkisel protein içeriği nedeniyle vejeteryanlar için çok önemli bir besin kaynağıdır.

ayrıca:

· yıpranmış ve hasar görmüş doku hücrelerini onarmaya,

· tansiyonu dengelemeye,

· her çeşit yarayı tedavi etmeye,

· kanı sulandırdığı için kalp ve damar sağlığını korumaya,

· mide ve bağırsak sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcıdır.

bedensel ve beyinsel fonksiyonlarda yükselmeler:
    chlorella’yı düzenli bir şekilde kullanmaya başlayanların 4-6 hafta sonra fizik ve beyin faaliyetlerinde canlılık olduğu tespit edilmiştir.

görme:
    chlorella’da bol miktarda sarı renkli bir pigment olan ksantofil vardır. bu madde çok yoğun ışık ortamlarında gözü korur. ksantofil yaşlanmayla birlikte azalır. chlorella kullanımıyla azalan ksantofil karşılanmış olur.

bağışıklık sistemini güçlendirme:
    bağışıklık sistemi vücudumuzu dış etkenlerden korurken kullandığı araçlar interferon maddesini, bu madde de bağışıklık sisteminin ana savaşçıları olan makrofaj ve t hücrelerinin üretimini hızlandırır. yani chlorella bağışıklık sistemimize iki yönden destek olmaktadır.

temizleme:
    chlorella, vücudumuza dışarıdan girmiş veya içeride üretilmiş çeşitli zehir ve zararlı maddelere yapışarak onların atık olarak bağırsaklardan atılmalarını kolaylaştırır.

aylar sonra gelen edit: evet chlorellayı bir kaç ay kullandım. zaten bir kaç ay sonra gerçek etkilerini gösteriyormuş. ancak etrafımda kullanıp ay şöyle şahane böyle şahane diye konuşan bir kaç arkadaşım olmasına rağmen, bana ızdıraptan başka bir şey vermedi. sanıyorum bünyeme uygun değildi. aldıktan sonra bir süre deli gibi kaşındım, sürekli barsaklarımı ve midemi rahatsız etti, en önemlisi zaten zayıf olan vucudum çitlembik kadar kaldı. şimdi bıraktım, kendimi son derece rahat sağlıklı ve mutlu hissediyorum. hapları da bir yerde test ettireceğim, içinde ne var cidden çok merak ediyorum.

olmadı otur bir!!!!!!
  • kemoterapinin yan etkilerini hafifleten demiştim daha önce, yalnız şunu da eklemem gerekir, kan sulandırıcı özelliği olduğundan hastanın kan değerlerine göre alamama ihtimali de yüksek. özellikle trombosit düşüklüğü sorunu varsa kesinlikle kullanılmaması gerekir.