• ukteymiş dolsun madem.

bir websitesinden reklamına, daha doğrusu güya bir bloğa otomatik yönlendirme sayesinde denk geldiğim ürün. 2 ayda 20 küsür kilo verme vaadini görünce ilgi çekiyor tabii...

benim de çekti nitekim; "spor yaptım, daha da kilo aldım, rejim yaptım işe yaramadı, sonra bununla tanıştım ve patır patır gitmeye başladı kilolar" diye başlayan bir mucize hikayesi... ama biraz işkillenip kullanıcıyı ve sayfadaki diğer resimleri dikkatli incelerseniz, kullanıcı olduğu iddia edilen alta olumlu referans yazanların hiç biri türk değil, o sahte isimler ile eşleştirilmiş kareler de türkiye'den değil. üstüne çeşitli websitelerinde hakkında sayısız eleştiri var, faturasız ürün olmasından tutun, irtibat telefonu bile olmaması filan, muhattap bulamama gibi, keza üründen netice alınamaması da cabası.

zaten sağlığınıza özellikle böbreklerinize bir kastınız veya intihar meyliniz yoksa böyle bilmediğiniz ürünler için aman derim... paşa paşa kısın boğazınızı. öğünlerinizi düzene sokun, akşam belli bir saatten sonra yemeği kesin ve hiç birşey yapamıyorsanız her gün en az yarım saat yürüyün. çok zorlamadan 2 aya gene verirsiniz 6-7 kilo; hatta iyice sıkın, öğünlere kalorilere dikkat edin, haftada iki koşun, bir 4 ayda 20 kilo da gider, ama bu tarz reklamlara kanıp sağlığınızla oynamayın, gerek yok.
  • gece gece kahkaha atmama neden oldu. başörtülü bir figür oluşturmuşlar, kadın blogunda bikini giydiğimde buldog gibi oluyordum, diyor. bacım sen nerede giyiyorsun bikiniyi pardon? kadınlar hamamında mı?

yorumların tamamı çeviri türkçesi. sürekli şüphe etmenize gerek yok demişler, pr acemi sanırım. şüphe etmeyecek kişi bile şüphe eder. yorumları dublaj sesiyle dinlerseniz daha keyifli olabilir ama neticede ne gerek var.

egzersiz yapmadan vereceğiniz her kilo size katmerli dönüş yapacaktır. boşuna saçma sapan, doğru dürüst bir web sitesi bile olmayan ürünlere paranızı ve sağlığınızı kaptırmayın.
  • (bkz: agrali miles) adamdır
  • "hiçbir şeyden mahrum kalmadan ayda 20 kg vermek" diye birşey yoktur.. daha da doğrusunu yazayım, "herşeyden mahrum kalarak ayda 20 kg vermek" de son derece sakıncalı ve sağlıksız birşeydir, geri dönülemez neticeler doğurabilir. o yüzden böyle para tuzaklarına düşüp, hem paranızdan hem sağlığınızdan olmayın. ayda 2-3 kg vererek, kilo vermeyi zamana yayarak, ideal kiloya ulaşınca da ipin ucunu kaçırmayıp kilonu muhafaza etmek, dengeli ve sağlıklı beslenmek hayat ilkeniz olmalı..
  • kesinlikle yalan söylediklerini düşünüyorum. doğru düzgün spor yapıp, öğünlere dikkat ettikten sonra sağlıklı bir şekilde kilo verilebilir zaten.
hesabın var mı? giriş yap