• jalunanin cikardigi microkernel mimarili posix destekli gercek zamanli isletim sistemi.
  • grupta elektro gitar çalmakta olan kişi (bkz: cem sağıroğlu) benim çocukluk arkadaşım olup, hayattaki ender dostlarımdan birisidir. gitar sevdasına hemen hemen aynı zamanlarda başlayıp benim çeşitli sorunlar sebebiyle bırakmam dolayısı ile kendisi gitar olayını alıp götürmüş çok afedersiniz amına bile koymuştur. şu anda gönülden yapmak istediğim şeyi yapıp imrendiğim insan evladı olmuştur şüphesiz. tez zamanda grubu ile birlikte büyük işler yapacağına inanmaktayım. (bkz: go johnny go)
  • "chorus herkese koruz!" sloganıyla akıllarda yer edinen başarılı bir gruptur.
  • evde kendi kendinize de yapabilirsiniz. mesela si telinden vibratolu bir mi sesiyle, boş mi telinin sesini birleştirirseniz alın size chorus efekt.

vibrato'nun frekansı chorus pedalındaki "rate", genliği de chorus pedalındaki "depth" parametresine denk gelir. tabını da yazayım da tam olsun.

e -----0----
    b -----5~~~
  • ağa babasını duymak için ;
    (bkz: roland jc 120)
  • cern'de nötrino osilasyonu ile ilgili yapılan proje.
  • 1993 yılında kurulan macar demo ve oyun grubu.
  • 70'ler 80'ler rock seven kişiler için vazgeçilmez pedaldır.

yakın zamanda mxr black label modelinden birine sahip olacağım inşallah.

nasıl ses verdiğini öğrenmek isterseniz guns n roses-paradise city, metallica-nothing else matters şarkılarının intro kısımlarını dinlemeniz yeterli olacaktır.
  • mxr analog chorus ile tc electronic corona arasında kaldım konu hakkında bilgisi olan yazarların önerisine açığım.
  • ant arın şermet'in sunduğu ve birbirinden donanımlı konukların yorumlarıyla şekillenen bir müzik podcasti. konukların hayatında yer eden albümler, kişisel hikayeler eşliğinde konuşuluyor. boş yapma enstitüsü bünyesinden çıkan bu içeriği kaçırmayınız.

https://open.spotify.com/…ow/3hwkisaikcf4gqxxlkfvum
hesabın var mı? giriş yap