• y-chp hiç bir süprizin olamayacağı şekilde delegelerin ayarlandığı 4. olağan kurultayı’da denebilir.
  • istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
    istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
    istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
    40 kez söyleyince olurmuş ya... bu canan'ın özel trolleri var benim gördüğüm kadarıyla. canhıraç savunuyorlar. seçimi kazandırdığı düşüncesini tekrar ede ede kendileri de inanmaya başladı.
    ama troll olmayan normal bir kişi ne alaka lan bu kadın kazandıramaz ki, bu kadar kişi niye böyle diyor acaba diye düşünüyordur muhtemelen.

bu kadın istifa etmemiş miydi bu arada?
    neyse, başlığı konuşalım biraz da. ilhan cihaner aday olmuş, rakip kılıçdaroğlu. hmm. tamam yeter bu kadar, hayırlı olsun kılıç bey.
    demokrasi şenliği...
  • 10 yıldır seçim kazanamadı diye eleştirilen chp'nin çiçeği burnunda genel başkanı kılıçdaroğlu'nun eleştirilere sandıkta cevap vereceği bir seçim olur diye düşünüyorum.

düzeltme: ekleme
  • aynı tas aynı hamam şeklinde devam edeceğini düşünmekteyim

yıllar geçti, ancak hiçbir şey değişmedi...
  • kılıçdaroğlunu deviremeyen chp erdoğan’ı devirmeye çalışıyor.
  • hak, hukuk, adalet, eşitlik, demokrasi diye zırvalayıp kendi partisinde diktatörlük yapan zatı muhteremin gene seçileceği kurultay. defolup gidene kadar oy moy yok chp'ye.

edit:bazı oktroller, aktroll olduğumu iddia edip anneme küfrediyor. hayatımda hiçbir zaman akp'ye oy vermedim asla da vermem. azıcık zekanız olsa yazdığım diğer entrylere bakarsınız ama nerde o nöronlar. ama sizin ayıpladığınız, karşı olduğunuz zihniyetten farkınız yok. siz kendinize boku layık görürseniz, lağımda yaşarsınız.
  • kemal kilicdaroglu izmirden sectigi tuncelili hemşehrileri ile tekrar kazanip, tayyip erdoğan'a can suyu olacaktır.
  • kemal kılıçdaroğlu’nun yeniden genel başkan seçileceği kurultay. bu seferki adı ise iktidar kurultayı. yerel seçimlerdeki başarısından sonra karşısına aday çıkabiliyor olması bile benim açımdan gülünç bir durum. tek endişem iktidar yolculuğuna kiminle çıkılacağı. şayet başka bir cumhurbaşkanı adayı göstermek yerine, kılıçdaroğlu aday olursa durum vahim.
  • büyük umut kılıçdaroğlu'nun başkanlığa seçilerek iktidar yürüyüşünü başlatacağını düşünüyorum. ama önce fesli'nin mezarına gidip dua okuyup, akabinde de anıtkabir'e gidip tabuta son çiviyi çakabilir.
  • bir partili olmayarak şunu söylemek istiyorum. yediniz bitirdiniz bizi be bırakın şu koltuk sevdanızı artık. kılışdaroğlu sen merdivene ters bindin milleti de bindiremezsin.
hesabın var mı? giriş yap