şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • şu ana kadar çıkan adaylarla ve mevcut başkanla bir umutsuzluk resmi.
 • chp tarihinin en başarılı istanbul il başkanı canan kaftancıoğlu'yu boklayan trolleri barındıran başlık. sorsan chp genel merkezinin fotoğrafını görmemiştir klavyede hangi harf gelse basıp yazıyor işte. canan kaftancıoğlu 2 kez üst üste akp'ye karşı zafer kazandı güzel kardeşlerim, bırakın şu akp&mhp koalisyonu kafasını.
 • akp'ye karşı büyükşehirlerdeki zaferleri kazananlar, halka yeni bir umut olarak ortaya çıkan ekrem imamoğlu ve mansur yavaş'tır.

  kılıçdaroğlu ve kaftancıoğlu'nun kimseye birşey kazandırdığı falan yoktur, hatta %1-2 oy kaybettirmiş bile olabilirler. seçim döneminde kılıçdaroğlu'nun ortalıkta görünmemesi de chp'nin büyükşehirleri kazanmasında büyük rol oynamıştır.

  chp acilen içerisindeki y-chp'li parazitlerinden kurtulup yenilenmeli, 20 yıldır bezmiş halkın taleplerine ve umutlarına karşılık verebilir hale gelmelidir.

  nokta.
 • y-chp hiç bir süprizin olamayacağı şekilde delegelerin ayarlandığı 4. olağan kurultayı’da denebilir.
 • istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
  istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
  istanbul seçimini kaftancıoğlu kazandırmıştır.
  40 kez söyleyince olurmuş ya... bu canan'ın özel trolleri var benim gördüğüm kadarıyla. canhıraç savunuyorlar. seçimi kazandırdığı düşüncesini tekrar ede ede kendileri de inanmaya başladı.
  ama troll olmayan normal bir kişi ne alaka lan bu kadın kazandıramaz ki, bu kadar kişi niye böyle diyor acaba diye düşünüyordur muhtemelen.

  bu kadın istifa etmemiş miydi bu arada?
  neyse, başlığı konuşalım biraz da. ilhan cihaner aday olmuş, rakip kılıçdaroğlu. hmm. tamam yeter bu kadar, hayırlı olsun kılıç bey.
  demokrasi şenliği...
 • 10 yıldır seçim kazanamadı diye eleştirilen chp'nin çiçeği burnunda genel başkanı kılıçdaroğlu'nun eleştirilere sandıkta cevap vereceği bir seçim olur diye düşünüyorum.

  düzeltme: ekleme
 • aynı tas aynı hamam şeklinde devam edeceğini düşünmekteyim

  yıllar geçti, ancak hiçbir şey değişmedi...
 • kılıçdaroğlunu deviremeyen chp erdoğan’ı devirmeye çalışıyor.
 • hak, hukuk, adalet, eşitlik, demokrasi diye zırvalayıp kendi partisinde diktatörlük yapan zatı muhteremin gene seçileceği kurultay. defolup gidene kadar oy moy yok chp'ye.

  edit:bazı oktroller, aktroll olduğumu iddia edip anneme küfrediyor. hayatımda hiçbir zaman akp'ye oy vermedim asla da vermem. azıcık zekanız olsa yazdığım diğer entrylere bakarsınız ama nerde o nöronlar. ama sizin ayıpladığınız, karşı olduğunuz zihniyetten farkınız yok. siz kendinize boku layık görürseniz, lağımda yaşarsınız.
 • kemal kilicdaroglu izmirden sectigi tuncelili hemşehrileri ile tekrar kazanip, tayyip erdoğan'a can suyu olacaktır.