şükela:  tümü | bugün
  • oturdukları yerden para kazanacak olmaları
  • türkçe bilmeleri
  • chp muhalefette olmaktan son derece hoşnut. hiç sorumluluk almadan, dalga geçer gibi herşeye muhalefet edip, gerçek muhalefet yapmadığından sadece kemik kitle oylarını alıp keyfine bakıyor.

partide atatürkçü, ulusalcıların yerini kk yandaşlarının alması bunun en güzel kanıtı tabi bir de hdp'ye kankalık yapanlar var. dolayısıyla chp zaten iktidar olmak istemiyor, oy verenler de zaten ümitsiz.

sonuç: ekmek elden su gölden, muhalefet bahane koltuklar şahane.
  • çok naifçe akıl sağlıklarını korumak adına olduğunu düşüyorum. ben öyle yapıyorum çünkü.

olan olaylar o kadar akıl dışı ki. yeni alınan kararlar falan. önüne geçilmez de bir hal aldı. çok fazla içinde kalınca da kafayı yememek için belki de mal moda geçmişlerdir.

ha doğru bir hareket mi değil amk. bu mücadeleyi veremeyeceksen çek git. ben öyle yaptım mesela. bırak verebilecek olanlar gelsin. ama koltuk da çok tatlı tabi.

bence onlar da ne yaptıklarını bilmiyor.
  • niye mutlu olmasınlar ki? tekrar vekil seçildiler. her ay tıkır tıkır maaşları yatıyor. vekillikleri sayesinde 3-5 tane de iş yapsalar bir dönemde değmeyin keyiflerine.

istedikleri zaten tekrar vekil olabilmek. seçim kazanmak falan umurlarında mı zannediyorsunuz?
  • meclis başkanlığı için oy kullanırken gülümsediklerinden dolayı açılan başlıktır.

lakin gayet iyi biliyoruz ki, binali yıldırım'ın meclis başkanı olarak seçilmesinden sonra bir araya gelip yeni başkanı "en büyük başkan bizim başkan" diyerek havaya atsalar dahi, kılıçdaroğlu listelerinden aday gösterilen bu şahıslar, aşırı eğitimli seçmenleri tarafından yine seçileceklerdir. o yüzden sıkıntı yok.