şükela:  tümü | bugün
 • doğru yıllardır hepimizi tek bir kazığa oturtup öylece bırakmalılardı sizin gibi.
 • kılıçdaroğlu’nu unutmuşsun. nereden aldığı belli olan iki belge çıkardı, aaa bu adam ülkeyi yönetecek dürüst saf bir adam dediler, baykalı yolladılar partinin başına geçirdiler. şimdi istifa etsin diye gözünün içine bakıyorlar. istemeye istemeye oy veriyorlar, peşinden gidiyorlar. tıpkı bir koyun gibi.
  sonra ekmek için ekmeleddin var bir de. sol cenahla hiçbir ilgisi olmayan, tanımadıkları bir adamı, sırf mhp’nin adayı diye ülkeyi yönetmesini istediler. seçimden sonra yüzüne bile bakmadılar.
  hep birlikte göreceğiz imamoğlu da kaybederse aynı kaderi yaşayacak.

  bu heriflerin her hareketi kolpa. birine inandığı, güvendiği için savunmuyor ama inandıkları, güvendikleri için reisi savunan insanlara hakaret ediyor.
 • chp seçmeninin hayatı yalan ve sahtekarlık üzerine kurulduğu, sorguluyormuş rolü yapıp aslında kör muhalefetten, aka kara demekten başka bir bok bilmediği, buna kapasitesi yetmediğinden başına gelen şeydir.

  can dündarların peşinden koşan bunlar, sırf ak partiye muhalif kesildikleri için fettoş orospu çocuklarının eylemlerine destek veren bunlar, fettoşlar tank yürütürken alkışlayan piçler bunlar.

  düşmanlarının düşmanı o dönem her kimse, onlarla kolaylıkla dost olurlar. işleri görülene kadar. ondan sonra herkes yoluna..

  (bkz: düşmanımın düşmanı dostumdur)
  (bkz: temel karamollaoğlu'na imza veriyoruz kampanyası)
  (bkz: köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek)
  (bkz: chp'li 15 milletvekilinin iyi parti'ye geçmesi)