• hadisenize lan derken asıl amacını ifşa eden şahısın konu olduğu videodur
  • yenilenen istanbul belediyesi seçimleri öncesi chp'nin standına giden şahsın biri elinde türk bayrağı ile "recep tayyip erdoğan" diye tezahürat yapıyor. chp'liler arasında şahsı kale alan olmayınca bir olay çıkmamış. şahıs aklınca cumhurbaşkanın ismi ve türk bayrağı ile milleti galeyana getirip mağdur edebiyatı yaratmak istemiş. ne diyelim allah akıl fikir versin.

olayın görüntüleri

bu arada görüntüleri izleyince aklıma aysun kayacı'nın seneler önce söylediği sözler geldi.

edit : olay kadıköy'de meydana gelmiş eski istanbul milletvekili barış yarkadaş twitter hesabından bilgi paylaşmış

ek olarak dün farklı bir başlıkta link verilmiş ben aradım ama göremedim sözlük yönetimi başlığı taşıyabilir.
    (bkz: kadıköy'de imamoğlu standını provoke eden genç)
  • “hadisenize lan” cümlesini sarfederkenki samimiyeti gözlerden kaçmamış provokatör. anlaşılan chp’liler saldırdı diye haber yapacaklardı kimse sklemeyince proje yatmış bağırıyor “hadisenize lan saldırın, provokasyonum elimde patladı ibneler!” *
  • uyuşturucuyu bitirdim diyen süleyman soylu'ya izletsinler bu görüntüyü. askermiş bir de. aptal kimliğini de düşürmüş farkında değil.
  • (bkz: göt kılı)
  • her şeyden önce bu bir genç ya. videoyu açmadan önce yaşlı birisini falan düşünmüştüm. izleyince üzüldüm. gencecik evlatlarının beynini bu şekilde yıkayıp onları bu denli kör etmek hangi akla mantığa uygundur?
  • beyinsiz dangalağın teki.
    izlerken onun yerine de utandım!

benim görüşüm muhtemelen seçimde oy kullanamayacak olan* beyinsiz bir ergenin harçlığını çıkarmak için giriştiği bir eylem.

bir ihtimal akp gençlik kolları "al eline bayrağı git yanlarına bir yandan salla bir yandan tayyip diye böğür kendini dövdürt sana x lira para" demiş olabilir.

a haber - manşet: "chplilerden bayrağa saldırı!" mağduriyet... + oy... istiklal marşı ve kapanış!

plan buydu galiba çünkü,

--- spoiler ---

hadisenize laaağğğğnnn!

--- spoiler ---

bunun başka açıklaması olamaz!*
  • ne içirdiniz çocuğa
  • tam tersi bir olay gerceklesmis olsa "yurek yemis delikanli" seklinde methiyeler dizmek icin izdiham olusturacak bir ton yazarin hakaretine maruz kalacak sahis.

(bkz: swh)
  • (bkz: kafalar jupiter) bu nasıl bir iştir arkadaş. aynısını akp standının önünde bir chpli yapsa ne olur. biliyorsunuz ne olacağını. neyse bugün de yatmadan. bir deli gördüm.
hesabın var mı? giriş yap