• ülkenin en büyük stepne partisi, en berbat muhalefeti, en karaktersiz "milliyetçisi" olan oluşum ile, hırsızlığı 793428492. kez tescil edilmiş vatan hainlerinin aynı yatağa girmesinden daha korkunç olmayan olay.
  • kac gundur soyluyorum, lord furki’yi arar olduk.

adamlar sosyal medyada lord furkiyi kaybedince baya kalitesiz algi oyunu yapmaya basladilar. lord furki hem arastirma yapiyodu kendince hem de inaniyordu yazdiklarina.

bu turden seylere ise bazi akpliler bile inanmiyordur artik. inanmaktan kastim “daha iyi bok atabilirdik” diyorlardir yani.

lord furki ne olur geri dön :(
  • türkiye’nin iki yasal muhalefet partisinin bayraklarının yan yana asılmasıdır. ensonhaber okuyan bir zekanın bunu yadırgaması doğaldır.
  • kk $50m rüşvet karşılığında buna göz yummuştur! yersen!
  • birlikte salladılar, ne var yani.
  • he yavrum he. kesin gerçektir bu olay. zaten tekirdağlılar olarak hdp’ye bayılıyoruz (!)

(bkz: bir kaynak olarak ensonhaber)
  • tanım: işi gücü olmayan ve bu tip hareketler sergileyerek bir yerlere geleceğini sanan insanların gerçekleştirdiğini düşündüğüm buram buram provokasyon kokan eylem

ne yapsak da milleti kendi tarafımıza çeksek diye düşünüp böyle saçma bir eyleme imza atmış arkadaşlar. sen şimdi chp’yi ve belediye başkanını bokladın ya artık kesin seçim kazanırsın. oh ne âlâ memleket.

ama şunu belirteyim; bu yapılan siyaset değil, küçük belediyelerdeki torpil ve rant kavgasıdır.
  • aynısı akp yapsa haber yapılmaya değer görür müydü merak ediyorum...
  • neden bu kadar yadırgandı anlayamadım. etrafta akp bayrakları da var. o neden haber olmuyor?
hesabın var mı? giriş yap