şükela:  tümü | bugün
  • kusura bakmayın yine ak partinin işine yarayacaktır. ak parti her seçim olduğu gibi ellerini ovuşturup ittifak yapılmasını bekliyor. çünkü yaptıkları en iyi şey kendilerini yalnız gösterip yapılan ittifaklara türlü iftira atmaktır. hakkımızda hayırlısı.
    kaynak: https://tr.sputniknews.com/…i-chp-ittifak-ak-parti/
  • içinde chp varsa akpden alacağını söyleyeyim ;

yarrraaaaaak!
    elindekini de vermesinler de bu kafayla, 9 il falan istemez...
  • tabanda ittifak fikri mantıklıdır. ankara'da chp aday göstermez ama teşkilat ve ekibiyle çalışmalara katkıda bulunur seçmenine belediye meclisinde bize oy verin der bu şekilde yürür. izmir'de iyi parti aday göstermez aynısını telkin eder.

böyle böyle iller ve ilçeler seçmen eğlimlerine göre belirlenerek ayrıştırılarak ilerlenir.
    mesela balıkesir'de chp aday göstermez iyi parti gösterir, aydın'da iyi göstermez chp gösterir. antalya'da iyi göstermez chp gösterir, adana'da chp göstermez iyi gösterir
    tatava yapma bas geç'in bir üst sürümü gibi bir şey.

ama dediğim gibi bu şekilde olursa yürür.
    fakat egolu siyasilerin buna yanaşacağını ben pek sanmıyorum
  • alıp ne yapacak onu da söylesinler?

chp, iyip ve benzeri partilerin muhalefet rantını kovalamak için seçimden seçime görünmelerinden sıkılmadınız mı siz de? bu anlayışın akp'den herhangi bir farkının olmadığını anlamanız için daha ne yapılması gerekiyor?

seçim dönemi akplilere şerefsiz diyen meral akşener, çok değil seçimden 2 ay sonra -> https://eksiup.com/eda8416b419

aynı fotoğraftan 50 tane de chpliler için bulursunuz.
  • iyimserliğinize ve yaşama sevincinize hayranım. hala umudunuz var.
  • 9 ili bilemem ama başını alacağına eminim.
    iyip chp ile ittifak bize oy kaybettirdi ve akp mhp'ye muhtaç değildir desin.
    chp'nin durumunu söylemeye zaten gerek bile görmüyorum.
    iki parti de seçmenlerini kaptırmasın yeter üstüne bişey koymaları zaten şu tabloda mümkün değildir.
  • sandığa hala gitmeyi düşünen varsa yapılacak olan yine sivil bir hareket olmalıdır.

tatava yapma bas geç gibisinden...
  • chp ciddi boykot yiyeceğinden ben iyip olsam itifak falan yapmam.
  • chp oy alabilecek mi ya?!
    bütün bu yaşananlardan sonra, hala chp'ye oy verenler olacak mı?!
    tanım: olmayacak, olamayacak, olmaması gereken söylem
    . . .
    dileğim ve tanımımdan, diğer olasılıkları destekliyor olduğum sonucunu ortaya çıkaranlardan da bıktım. yeter!