şükela:  tümü | bugün
  • 1 hafta içinde hepiniz orospu çocuğunuz demezse çok darılacağım rte sözü.
  • tayyip bey'in altınpark konuşmasında chp hakkındaki hakaretamiz tespiti.
  • osmanlinin yikilip tek partili demokrasiye geciste hasbelkader recep tayyip zihniyeti basta olsaydi, cok partili sisteme gecilip gecilmeyecegi konusunda cok guzel ip uclari veren bir soylem.
    senin pislik dedigin bu zihniyete oy veren kac milyon insan var biliyor musun tayyip? sana oy verenler pislik olmadigi gibi o insanlar da pislik degil aklini basina devsir diyecegim ama cok gec oldugunun da farkindayim.
    bu nasil bir utanmazliktir ki ben yuzde yuzun partisiyim de, chp gibi ana muhalefet partisine pislik zihniyetli de. tey gidi tey teyy
  • bir başbakan tarafından söylenmiştir.
    (bkz: yok artık)
  • unutulmaması, unutturulmaması gereken söz. sandığı allah yerine koyup sandık sonuçlarına tam biat isteyen ler, yüzde 25'ten fazla oy alan partinin tüm zihniyetine küfür etti bu ülkede.
  • burada kastedilen ensesine vur lokmasını al tarzı bir adam olan kemal kılıçdaroğlu değil, cumhuriyet devrimi. dinciler, onların mistik tahtlarını kıran hareketlerden hep ürktüler.
  • bu dil siyasetin dili değildir. olamaz da. olmamalı.

ama başbakanı tayyip olan ülkeyiz biz. tarafından her türlü aşağılanmak, hakarete uğramak sadece chp'liler için değil her kesim için normaldir. chp'li bir siyasetçinin akp seçmenine şu lafın onda birini ettiği anda başbakanın o öfkeli cevabını, o hışmını, o hiddetini bir düşünün: "benim vatandaşıma, benim bacılarıma.."

chp geçmişte halkı aşağılamış olsa bile hiçbir siyasi parti ve liderleri ve kurmayları bu denli arsız, aşağılık ve çirkin beyanlar vermiş olamaz. olsa bile o çok yazık/günah/mağdur akp'nin de eleştirdiği zihniyetten bu açıklamalarla farksız olmadığına göre her halükârda bu başbakanın bu demeçleri ayıptır. ayrıca başbakan bu ve bunun gibi demeçlerle chp'nin sadece geçmişini değil bugününü de hedef alıyor ve orada iki dakka dur bakalım! bugün chp'nin akp'den daha kötü olduğunu söylemek çoğu zaman bir yandaşlıktan ötesi olamaz.
    söylüyorsa da, (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)