• ama biz azıcık yaptık ki'ciler, gerçekten çok hızlısınız.

ister ucundan buda ister kökünden kes, en başta bu bencilliktir.
    diğerleri ağaç katliamı yapıyor diye senin bunu yapmanı meşrulaştıracak hiçbir durum yok ortada.

bu bencilliği de kendi çıkarların uğruna "biz diğerleri gibi katliam yapmıyoruz." diyerek savunmak da en basit tabiriyle tüy dikmektir.
  • her zamanki gibi chp'liler ak parti'nin yaptığı hataları gösterip kendi haksızlıklarını sindireceklerdir.
  • "kesmiş1 değil de "budamış" daha doğru bir başlık olacak. ağaç önceden budanmamışsa ve afiş gözüksün diye durduk yere yapılmışsa, terbiyesizlik yapmış demektir. 15 saniyelik videoda sade afiş asımı var kesim falan yok. "olaya itiraz eden mahalle sakinleri ve zabıta görevlileri arasında" yaşandığı iddia edilen gerginliğe dair de videoda bir görüntü yok. zaten çekim sırasında ağaç kesilmiyor, afiş asılıyor. normal bir zekaya sahip bir insan bu olayla gezi arasında bağ kursa şaşırılır ama bunu yapan trol olunca şaşırtmıyor.
  • turkiye de ki bu yesil dusmanligini anlamiyorum, nedir kardesim bu yesile dogaya, agaca olan dusmanliginiz ?
  • "ama böyle şeylerin altından hep chplilerin çıkması ayrıca düşündürücü bir husustur"
    hahahahahhahaha bu cehapeliler bütün orman alanlarını imara açtılar.
  • gündem değiştirmek için açılmış başlık:

(bkz: peri bacalarının böğrüne yapılan inşaat)

yiyorsa buna tepki verin.
  • haberin doğruluğunu bilmiyorum, çomarların trollük konusundaki hayal dünyasına ben bile şapka çıkarıyorum. ülkenin başkentinin belediye başkanı twitter'da amatör photoshop denemeleriyle milleti provake etmeye çalışan bir tipti, bunu savunan adamlardan neler beklemezsin ki? öte yandan kahretsin ki olmamıştır da diyemiyorum. türkiye'de hiçbir parti %100 beni temsil etmiyor. her birinin içinde saçma sapan tipler her gün yeni bir sansasyonla medyada boy gösteriyor.

yine de bu tarz başlıklar açıp altında akp sempatizanlığı yapmak biraz saçma değil mi sizce? akp'nin rant uğruna katlettiği ormanların sayısını en muhalif adam bile aklında tutup sayamaz farkında mısınız? tamam eleştirin chp'yi, ben de eleştiriyorum ama biraz daha mantıklı şeylerle eleştirin. komik olmayın.
  • ağacın dallarının budanmasını, ağaçların kesilmesi olarak veren troll haber.
    kanalın şöyle bir siyaset sayfasına girilidiğinde, çomarlara hitap edilen yalan yanlış haber yazıları ile dolu olduğu görülür.

16 yılda, 2 milyar 350 milyon metrekare atılan beton uğruna, tahrip edilen ormanları görmez, ağacın budanmasını görür.
  • yanlış olan şey yanlıştır. yanlışın yanlışlığını başka bir yanlışla kıyaslayarak küçültmeye çalışmak acizliktir. yanlışı "ama" diye savunmaya başladığın an, adaleti yalnızca kendin için istemeye başladığın andır.
  • chp’li troller tek merkezden nasil da tepki veriyor.

1. yav kesilmemis budanmis kardesim.
    2. yav haber7’ye guvenemeyiz.
    3. gundem degistirmeyin kardesim.
    4. vs vs

bu chpli mal tayfa normalde hic cekilmez de, bunlarin zeka problemli olup farkinda olmayanlari hic cekilmiyor kardesim.

tanim: siyasi ve kisisel hirslari icin canliyi yok etmekte sikinti gormeyen bir zihniyetin eylemi.
hesabın var mı? giriş yap