şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bülent kerimoğlu. ultra laik, ultra atatürkçü ve ultra modern chp'nin, hür iradesi ile kumar oynayan ve kişisel özgürlüğünü yaşayarak belediye şirketinin başkanı ile birlikte bulgaristan'da kumar masalarında özgür özgür, modern modern, laik laik, para harcayan ve tabii manyak mısın, sadece kendi kişisel parasını özgür özgür harcayan bir belediye başkanı. bakırköy'ün belediye başkanı.

  bülent kerimoğlu'nun kişisel laik ve modern tutumudur bu merak. kimseyi ilgilendirmez. hele belediye şirketinin müdürü ile birlikte kumar oynaması hiç kimseyi ilgilendirmez. çünkü para kendi parası, kumar kendi kumarı değil mi? asla çalmazlar çünkü. şirket müdür orada diye şirketin parası mı kullanıldı demektir? asla... başkan orada diye belediyenin imkanları peşkeş mi çekilmiştir? asla...

  yediniz yediniz doymadınız.

  haberi okuyalım da laikleşip aydınlanalım ve modernleşelimç
 • ben bülente hep söyledim takılma şu binali yıldırımın oğluna seni de alıştırır kumara dedim dinlemedi beni.

  https://www.google.com/…ez0iwqom:&spf=1533559305069
 • başlık sahibi yazarın iddiasına göre, bakırköy belediye başkanı bülent kerimoğlu belediye imkanlarıyla kumar oynamakta ve hırsızlık yapmaktadır. bu iddia ciddi bir iddia olup kanıt gerektirir, ve sn. bülent kerimoğlu'na arzu ederse davacı olma hakkı verir. yazar büyük ihtimal kaçacaktır, ss alınmıştır.
 • ebenin örekesini de aldın mı koço? al bence. zira alışınız kuvvetlidir sizin.

  milletin çoluğunu çocuğunu "kumar oynadı" diye yerip senelerde ortalık malzemesi edin, doğrudan doğruya belediyelerin başkanları ve şirketlerin müdürleri kumar oynayınca "ooo ss aldım, şurama da azıcık aldım, az da burama alayım" diye milleti tehdit edin.

  koyduğumun yavşakları. al al bunu da al.
 • üstteki entry'de belirttiğim gibi, hic de yakisikli degilim adlı yazarın bir iddiası var. bu iddia sn. bülent kerimoğlunun kendi parasıyla değil, belediye parasıyla kumar oynadığı yönünde. bu tip iddialar bağlayıcıdır. kanıt, delil sunma zorunluluğu getirir. aksi taktirde suçlanan kişi hakkını davacı olarak arayabilir.

  suçun maddi ve manevi unsurları oluşmuşsa tck 267 (iftira) ve 271 (suç uydurma) hükümleri gereği ceza ve tazminat davası açılması mümkündür. buradaki manevi unsurdan kasıt, iftiraya maruz kalanın itibarının sarsılmasıdır.

  ilgili yazar istediği kadar dm'den küfretsin, nick altıma hakaret dolu şeyler yazsın veya buradan hakaret etsin zerre ilgilenmiyorum. küfürlü karşılık da verecek değilim, yaşı falan ufak olabilir, tanımıyorum. lakin hukuk herkes içindir, yarın bir gün biri de kendisine bu şekilde kanıt göstermeden asılsız iddialar ile suçlamalar yöneltirse, sanıyorum ki bana hak verir.