şükela:  tümü | bugün
  • bazı malum gazetelerin ve bunlara bağlı orul orul..... internet sitelerinin birlikte ortaya attıkları iddia. yaptıkları serefsizlikleri ve haksızlıkları ortaya çıkarmayı, bunlara bağlı olarak arpalarının kesilmesini işçi kıyımı olarak servis eden bu kahpe zihniyetten kurtulacak mıyız bilemiyorum. kaynak isteyen olursa, ben bunların ne linkini ne de ekran resimlerini koyarım zaten çok rahat ulaşabilirsiniz bu pacavralara.
  • sevindirici haber. hiçbir sikim yapmadan oturduğu yerden yıllarca cukkayı götüren orospu çocuklarının anasının bellenmesi olayı.

inşallah hepsi işsiz, aç, susuz kalıp geberir giderler.
  • detay verin, keyfimiz yerine gelsin demek istediğim başlıktır.
  • işe gitmeden bankamatiklere uğrayan işçiler, uygun olmayan yollarla alınan ihaleler, usulsüzlükler vs derken karşılaştıkları manzaralar karşısında normal olan kıyımdır. millet için olan kıyımdır.
  • (bkz: vur joker vur)

parazit insanları belediyeden temizliyolar. bir nevi ülke bağırsaklarini boşaltıyor.
  • lağım medyasının gördüğü: kıyım
    gerçekte olan: bankamatikçi çalışanların tasfiyesi, milyonlarca lira cukkalayan yandaş çarkına sokulan çomak.

vatandaşın vergilerini gasp eden o. çocuklarına yapılan haklı kıyımdır.
  • o kıyım yapılmazsa hakkım da oyum da helal değildir.

o kıyım yapılsın,yetersiz ve gereksiz insanlar yetim hakkı yiyerek maaş almasın diye el değiştirdi o belediyeler.
  • hani çalışmak isteyene her yerde iş vardı ?

ülkenize faydalı olacağınız bir işte çalışın dediğim durumdur.