şükela:  tümü | bugün
 • velev ki ibneler? sana ne?
  sana dokunan bir yanı var mı? varsa söyle arkanda durayım. de ki beni taciz ettiler, ilk tepkiyi ben vereyim. eşcinsellerin, biseksüellerin ya da cinsiyet değiştirenlerin senden benden bir farkı olmadığını ne zaman anlayacaksınız arkadaş? neden zor geliyor başka fikirlere saygılı olmak? senin fikrin sana doğru olabilir ama bana bunu dayatamazsın. razı gelmeyecekmiş. şu an bütün lgbti savunucuları suskun, yasta. sırf sen razı gelmedin diye.

  daha basit anlatayım. doğuştan kıvırcık saçlı birine sırf sen düz saç seviyorsun diye ölene kadar düz saçla gezmesi için baskı uyguluyorsun. en azından saçı var diye de şükretmesini bekliyorsun.

  yok öyle iş. herkes görüşlere saygılı olmak zorundadır. görüşünü savunabilir ama dayatamazsın.

  belediyelere gelince, keşke devlet organları bu insanların haklarını gözetse de eşit vatandaş olduklarını hissedebilseler. kutluyorum tüm paylaşım yapan belediyeleri.

  edit: harf hatası.
 • lgbt bir özgürlüktür ve desteklenmelidir.

  devlet halkı kısıtlamak için değil, özgürlüklerini korumak için var. kendi vatandaşının özgürlüğünü desteklemesi sizi gerçekten rahatsız ediyor mu?
 • her şeyin güzel olduğuna delalettir.
  ve bu konuda senin hissettiğin nefret/toplumsal tabular/kültür adına her ne diyorsan hüküm değil bunu bil.

  öte yandan ne eliyle normalleşecek bu ayrımcılık? büyük adımı büyük adamlar yapacak ki halk da bilinçlenip peşinden gidecek. başlatma toplumsal tabularından, nefret kimseyi mutlu etmiyor.