• en demokratik haklarıdır. buna kimse itiraz edemez
  • muharrem ince'nin uzun süredir birlikte çalıştığı ekibin imza toplama olayı. muharrem ince hem kurultay sözü etmeyeceğim diyor hemde alttan alttan imza toplattırıyor. bu adam 94 yıllık siyaset tarihinde görülen en sinsi adam.
    son zamanlarda yaptığı hareketlerle kemal kılıçdaroğlu aday olsun veya olmasın hiç fark etmez seçilmesi imkansız gibi.

- sözünün eri değil.
    - kibirden kendini kaybetmiş.
    - hırsından gözünü hiçbir şey görmüyor.
    - medyaya karşı sürekli saldırgan bir tavır içinde.
    - tutarlı davranışlar sergilemiyor.

bana bu davranışlar birini hatırlatıyor ama isim vermeyeceğim.
  • olağanüstü kurultayda da kılıştar "son sözü demokrasi söyler" diyerek aday olacağı için sonuç değişmeyecektir.

evet ne partiden umudum var, ne de mensuplarından.
  • chp'nin de bir bok olmadığının resmidir bu olay. zaten bakmayın böyle yolsuzluğu, hırsızlığı falan dillerine doladıklarına. olay yolsuzluk değil, hortumun kendilerine değil de başkalarına akıyor olmasının kavgası bu. partilerin hepsi aynı morun laciverti.
  • twitter'dan edindiğim bilgiye göre imza sayısı 600'ü geçti. yaklaşık 70 kişi daha imza verirse kılışdar gidiyor. heycanla bekliyoruz.

edit: 70 değil 10 delege daha imza verirse kurultay geliyor.
  • kurultay toplanır ve yine oy çokluğuyla k. kılıçdaroğlu'nun lehine bi karar çıkarsa demokrasi olayını oturup bir düşünmem gerekecek artık. başımıza ne geliyorsa oy çokluğundan geliyor.
  • kırk yılın bir başında delege olmuş. tabiatıyla menfaatini kollayacak.cumhuriyet bitmiş;daha beter günler gelecekmiş!!! umurlarında değil. belediye meclis üyesi olsan nolur .kullanıp atacaklar bir kenara, iyisi mi bir yurtsever gibi davran delege olarak menfaatçi olmadığını kanıtla ülken için,partin için dik dur.bu defa da ince'yi deneyelim.
  • işin buraya kadar gelmesi saçmalıktır, son 2 senedeki siyaset bile ana muhalefet partisi başkanının istifa ediyorum demesini gerektirirdi.
  • kk nın o makamda oturmakta hangi yüzle ısrar ettiğini anlamak mümkün değil. genel başkan olduğun süre içinde partide omurga kalmadı. bırak artık da parti kendine bir yol bulsun.
hesabın var mı? giriş yap