şükela:  tümü | bugün
 • bir chp'liye sorulacak en zor sorulardan biri. cevap veremiyorlar, ben denedim. sıkıştıkları anda da ysk tarafsız değil diyorlar. iyi de oy farkı 29 binden 13 bine düşerken chp'nin temsilcileri de sayımda yer aldı diyorum, yine error. mesela oy farkı 40 binlere de çıkardı ama olmadı, neden acaba? yine error, chp'li şok.

  t: en sevdiğim hareket.
 • akpli görünce malatyada oy çalmak için neden saadet partisinin sandık görevlilerini öldürdünüz diye sormak kadar keyifli olmayan hareket. kimsenin umrunda değil ama akpliler oy çalmak için adam öldürürken hala oy çalma muhabbeti yapabiliyor.
 • error değildir o gerizekalıya laf anlatmaktan bıkmışlardır, ondandır. ben anlatayım sana özetle.

  ysk oy çalındı demedi, kararda böyle bir şey yok. siz okumadan araştırmadan her boka inandığınız için algınızı böyle kolayca manipüle ediyorlar. sandık görevlileri kamu görevlisi değil o yüzden bu oylar geçersiz dedi ysk. fakat aynı seçimde aynı sebeple iyi parti'nin bursa mustafakemalpaşa için itirazı reddedildi. ayrıca, istanbul'da sandık görevlilerinin memur olmadığı için itiraz edilen sandıklarda da çalınma etme yok. olsa bu seçim suçu olduğu için bu sandık görevlilerine açılan bir soruşturma olurdu , o da yok.

  akp'li şok.
 • cevap veremeyecektir çünkü insan bilmediği şeye cevap veremez
 • hala 29 bin diyor. herşeyin açıklaması aptala anlatır gibi anlatıldı.

  fark neden mi düştü? çünkü mühürü parti logosunun üzerine vuran seçmen sayısı akp'de daha fazla. mesela chp'nin bu şekilde 5 bin oyu geçersiz sayılmışsa akp'nin 10 bin oyu geçersiz sayılmış. tekrar sayılınca bu durum ortaya çıkınca fark da azalmış oldu. şimdi söyleyin iftiracı köpekler! hırsızlık nerede?

  (bkz: troll başlıklarına entry girmeyelim kampanyası)

  edit: troll başlıkların sol frame'i işgal etmesine katkıda bulunmayalım. ekleme yapmak isteyenin mesajını kendi entrime ekleyebilirim.
 • chp'linin edindiği düstur:
  "alimle sohbet et, alırsın mertebe; cahille sohbet etme, dönersin merkebe" dir belki de.
 • buna karşılık:
  - akp kazansa idi, çok daha az farkla bile olsa, bu tarz itirazlara istinaden seçimi yeniler miydi ysk?
  - maltepe ve b.çekmece denildi ne oldu boş çıktı o iş galiba?
  - aynı sandıktan çıkan 4 oyun 1'ini geçersiz saymak kabul edilebilir mi?
  - sandık kurulları şekilsel bir eksiklik olarak mühürsüz zarf vakasına benzemiyor mu?
  - 3. sorudaki 1 pusulanın geçersiz sayılmasına ilişkin olarak diğerleri sonucu etkilemiyordu sonucu yalan değil mi? asıl sebep itirazın olmaması. yoksa mesela il meclisinde çok rahatlıkla koltuk sayısı değişebilirdi.
  - iyi partinin benzer itirazları vardı sonuca etki etme potansiyeli olan, onlar neden kabul görmedi?
  - oy çaldı lafı yalan değil mi? ysk böyle bir şey demiyor, kimse demiyor. ıtirazında da yok akp'nin.
  - daha önce atı alan üsküdar'ı geçmemiş miydi?
  - fetö oy çaldı derseniz, fetö yeni fetö olmadı sizler hariç kimseye. şimdi bu kısıtlı imkanları ile çalabildi ise akp devleti teslim ettiğinde kim bilir neler yapmamış mıdır?
 • başlığı açan gibi akp'li çomar görünce "baban neden belirsiz" diye sormaktan daha keyifli değildir.
 • lan polis, mit, asker, içişleri, dışişleri hepsi elinizde, nasıl oy çalındı ulan? bu kadar imkana rağmen oy çaldırdılarsa istifa etsinler amk. çelik gibi sinir lazım bu mallara laf anlatana kadar.
6 entry daha