• aşağıdaki tepkidir.

“döviz kurunun bu denli savrulmasının hiçbir ekonomik veriyle izahı mümkün değildir” ifadesini kullanan pekşen, “gelinen bu nokta akp politikalarını eleştirmeyi aşmış; güzel ülkemize karşı asla kayıtsız kalamayacağımız ağır ve ahlaksız bir saldırıya dönüşmüştür. söz konusu olan vatandır” ifadelerini kullandı."

http://t24.com.tr/…ldiri-soz-konusu-vatandir,677140

artık muhalefete denilebilecek birşey bulmak güç
  • (bkz: chp'li omurgası)

noldu lan çerkes ethem'ler? daha dün meral akşener'in destek mesajlarına ağzınızdan salyalar aka aka sağcı omurgası yazıyordunuz?

bu yüzden takım tutar gibi parti tutmak kötü işte. çok değil bir gün sonra tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyorsun. 16 sene aynı olayı akpliler yaptı hiç mi feyz almadınız çörekotları?
  • neden iktidar olamıyorum köşemizde bu hafta. sizin elinize geçen fırsatların onda biri iktidarda olsa ciğerlerinizi sökmüşlerdi gerizekalılar. ülkeyi batırdılar hala bana da ekmek çıkar mı
  • (bkz: ulusalcı)
  • öncelikle bugünkü chp'li partililere kafam girsin çünkü medeniyet tarikatının üyesiyim.

lakin bazen siyaset hey zaman göründüğü gibi değildir. mesela yahudi atasözü der ki: kesik görmek istediğin eli öp.

chp ülkenin en saçma partisi. içindekiler de halktan ve gerçeklerden kopuk. bu tarz söylemler tayyip ten kurtulmak isteyenleri daha da kızdıran sözler özellikle yurtdışı güç merkezleri için.
  • myk dışında kalınca savrulmaya başlamış belli ki, ciddiye almayınız. bir sonraki seçimde silinip gidecektir.
  • bu başkanlık sisteminin getirisidir. açık veya gizli ittifaklar olacak ve daha sık duyacağız.. çünkü bunun tek kurtuluş olduğunu düşünecekler.
  • avukatlarin ekonomi konusunda konusmasi beni sahsen tiksindirtiyor. ulkeyi abd'ye 15 senedir satanlar da masallah vatan millet... ulan siz kim vatan kim? siz vatani herkese satan zihniyetin veletlerisiniz. daha 8-10 yil once orduyu yikmis adamlar vatan millet diyor olaya bak.
  • yıllardır abd'nin uşağı olmak istemediğimizi söyledik; bundan vazgeçmedik. kıblesi washington dc olanlar bunun için bizlere demediklerini, yapmadıklarını bırakmadılar.

şimdi döne döne söylediğimiz yöne geldiler. kötü mü oldu ? içten olduklarına pek inanmıyoruz; yine dönebilirler. o yüzden şimdilerde biraz ittirmekte yanlış bir şey yok. bu ne yancılıktır, ne de beceriksizlik...
hesabın var mı? giriş yap