şükela:  tümü | bugün
 • takvim gazetesinin artık işin -çok affedersiniz- resmen bokunu çıkardığı rezillik.

  tıklayıp bu arsız hayasızlara destek olmayalım diye ekran görüntüsü:
  https://screenshots.firefox.com/…/www.takvim.com.tr
 • eşi ne yer bilmem ama chp gün geçtikçe daha da çok boklar yemenin peşinde. türklükle derdi olan birinin chp'de bırakın üst düzey bir konuma gelmesi, barınması bile mümkün olmamalı.

  atatürkçülükle uzaktan yakından alakası olmayan terör savunucusu birinin ki chp de böyle birçok isim var, istanbul il başkanı olması ben ve benim gibi ulusalcı birçok insanı derinden üzmüştür. zaten uzun zaman önce chp'yi sildiğimiz için bu tarz olaylar sadece verdiğimiz kararlarda ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir.

  umuyorum türkiye iyi olacak.

  not: domuz etini severek tüketiyorum, kaftancıoğlu'nun eşinin yemesinde de elbette bir sakınca yok ama insan gibi yemek lazım, yediğini yemeğin fotosunu atmak nedir.
 • adam kendi hesabından yine kendi paylaşmış domuz vardı diye. iddia, sav olabilmesi için tanıtlanması gereken önerme olması lazım. ben ayı yedim diye yazsam, başkası bunu haber yapsa, bu hakkımda bir iddia olmaz. iddia bu değil. haber niteliği taşıyor mu? müslüman için taşır, müslüman olmayan için normal bir durum olduğundan taşımaz.
 • adamın paylaşımını paylaşmış.iddia edilen bir durum yok.
  bir kısım insanlar domuz yerler.
 • iddia değil bizzat kendisi tarafından yediği domuzun resimleri paylaşılarak ispatlanmış bir olaydır. adamın twiti orada inanmıyorsanız kendiniz bakın.

  burada ki olay elbette domuz yemesi değildir burada ki olay chp'nin istanbul il başkanı yaptığı kişinin nasıl türk gelenek ve göreneklerinden uzak olduğu ve ne kadar bazıları nefret etse de toplumun müslüman olduğu(en azından kendini öyle tanımladığı) bir ülkede yediği domuz etinin resmini paylaşan insanlara oy vermelerini beklemesidir.
 • (bkz: chp yerli ve milli değil)

  lan yoksa mahir haklı mıydı?
 • benim amcam da eşek etinin hastasıdır. chp'li olmak için yeterli şartları sağlamış mı oluyor acaba? atesit olması konusunda da çalışmalarımız devam ediyor. bugün yarın ona da ikna ederiz. takvim gazetesi ve ilgili trollerden yorum bekliyorum.
 • bize ne? bence ayıp bu adamın yediği şeyleri sosyal medya üzerinden paylaşması.
  edit: internet alemi komik. islam'da alkol de haram lakin eminim şimdi bu adama domuz yiyor diye saydıranlar lıkır lıkır içiyor o mereti.
 • 'yiyor iddiası değil' ' eşinin çeyrek domuzu gömmesi' olarak düzeltilmesi gereken başlık.
  adamın kendi tweeti sonuçta. herkes yiyip kendisi 7 dakika boyunca baktıysa 'iddia' olabilir tabi ama yemediği domuzun kemiklerinin tabak içinde resmini neden paylaştığı sorusuna da yanıt vermesi icap eder öyle durumda. çift taraflı sıçış.