şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genelde ince etrafında öbekleşmiş, kendi kendilerini tatmin eden kalabalık. her gün sosyal medyada ergenler gibi mesaj atıp zevkleniyorlar. yok şu kadar imza, yok bu kadar imza, ama getir diyince fıs. daha geçen hafta kılıçdaroğlu açıkça söyledi, sayının tamamlanmasına gerek yok, getirin imzaları kurultayı toplayalım dedi, ama bu adamlar hala top çeviriyor.

    bu ufak akıllarıyla, güya algı yaratıp gündemde kalma peşindeler. tayyip mi kumanda ediyor bunları nedir anlamadık. yoksa 24 haziran gecesi ince bey bunun pazarlığını mı yapıyordu birileriyle.
  • resmen mide bulantisidir. once ince cikti ben kurultay istemiyorum ama delegeler isterse ses cikarmam dedi. simdi de baska biri cikmis biz mahkemeye gitmeyiz ama delegeler giderse karismayiz diye aciklama yapiyorlar. siz bu korkaklikla mi erdogan'i devireceksiniz. muhtemelen ince 24 hazirandan once erdoganla anlasti, mukafat olarak da chp genel baskanligina getirilecek. boylece, erdogan'i mesru gormeyen kilicdaroglu yonetiminden kurutulacaklar. baykal zamaninda oldugu gibi inceyle al gulum ver pastadan pay alacaklar. baykal erdogani vekil yapti, ince de baskan yapar canim ne olacak. kosa kosa tebrik etti zaten.

    http://www.cumhuriyet.com.tr/…erse_karisamayiz.html