şükela:  tümü | bugün soru sor
 • efsanevi bir tespittir chp teyzesi tespiti. fakat 100% çalışmadığı tarafımdan tespit edilmiştir.

  geçen hafta pazartesi okula giderkene (evet evet, yaz okulu) kadıköy beşiktaş vapurunda iki tanesi karşıma, bir tanesi yanıma olmak üzere 3 adet chp teyzesi kılıklı teyze oturdu. malumunuz, seçimlerin ertesi günü.

  teyzelerin muhabbeti çoğunlukla şunun kızının kocası, bunun düğünü ve kiracılarından çektikleriydi. özellikle emlak zengini olmaları dikkatimi çekti. kiracılarını delicesine aşağılarken, ödeyemiyorsa o semtte o evde oturmayacak yanee diye konuşurken konu seçimlere geldi. cumhurbaşkanı'nın rte olmasından hepsi çok memnun kalmışlardı, zira kendilerinin bodrum'da arsaları ve evleri varmış, rte seçildi çok şükür iyice değerlendiririz araziyi gibi bir muhabbet geçti aralarında.

  sonrasında da yunanistan turu anılarını anlattılar, üç kiracının kirasıyla çıkmış. dördüncü ödeyemediği için evden çıkarmış dördüncüyü, kafası rahat gitmiş tura.

  kısacası, her chp görünümlü aşağılayıcı teyze, ne yazık ki chp'li değil.
 • menopoz gibi bilimsel bir gerçekliğin getirdiği buhranla birlikte kendilerini "layıklık elden gidiyyaaa layıklıkkk" çığlıklarına vurmuş tiyezelerimizdir.

  65 yaşlarında sarı saçlarını deli fönlere bağlamışlar çözülmüyordur. katlana katlana 78 kat olmuş ellerinin ha düştü ha düşecek tırnaklarına kırmızı ojeler, bir gıdım et kalmış dudaklarına kırmızı ruj sürerler. mümkünse dizlerinin hemen altında biten kısa yırtmaçlı eteklerini üzerlerinden eksik etmezler. bir de deli fönlere bağladıkları sarı saçlarının üstüne 47 cm çapındaki güneş gözlüklerini takarlar.

  en ünlü lafları "layıklık elden gidiyyaa layıklıkk!!!" ve "biz cımhıriyet kadınlarıyız"dır.
 • en kotu yasli insan tipi. bilmis bilmis gezer her yerde bagirarak konusurlar. yaslarina bakmadan 25 kg makyaj yapmadan evden ciktiklari gorulmemistir. sinif ogretmenim de boyleydi. cocuklugumu da zehir etmisti bunlardan biri. kendilerini 250 metre oteden tanimaniz mumkundur.