şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadınlar hala susturuluyor, kadınlar hala baskı altına alinaya çalışılıyor.
  her kesim kendi mesrebince yapıyor. kimi öldürerek kimi üzerine yürüyüp tehdit ederek.

  zonguldak belediye meclisi toplantısında mhp kadın kolları il başkanı ve aynı zamanda meclis üyesi mevlüde yalçıner kendisine konuşma hakkı tanımadığı için tepki gösterdi. bunun üzerine
  chp'li üye süleyman özdoğan mevlüde hanım'ın masasının önüne gelerek üzerine yürüdü.

  daha önce de bu tür agresif olayların olduğunu belirden mhp'liler belediye meclisine katilmama kararı aldı.

  http://m.milliyet.com.tr/…-uzerine--gundem-2623620/
 • gücü kadına yeten süleyman özdoğan icraatı. aynı toplantıda hdpkklılar olsaydı, chpliler bu rezaleti çıkarır mıydı yoksa kardeş kardeş geçinip giderler miydi diye insan sormadan edemiyor.
 • yalan haber, olay dün yaşanmış ve kadının üzerine yürüme yok.
  dün yani 23 saat önce yaşanmış. bugün servis etmişler.

  https://www.youtube.com/watch?v=gxc6amp7eik
 • milliyet'in haberinde yer alan videoda bile kadının üzerine yürüme yok, bıyıklı eleman sesini yükseltiyor ki o da hoş değil. beyaz saçlı kişi ile kadın gayet medeni şekilde uzun uzun konuşuyor. bir yazarın gönderdiği, bu olayı gösteren youtube videosu ise kadınlar gününden 1 gün önce yayınlanmış. baştan sona algı operasyonu var yani.

  her halta "cehape yeaea" diyeceğinize biraz özeleştiri yapın. kadın cinayetleri, çocuk gelinler hakkında tek kelime edemeyen adamlar burada algı kasıyor. 14-15 yaşında kızlardan çocuk yapan adamların affedilmesi bile savunuldu bir dönem. çocuğa tecavüz eden insan müsvetteleri bile serbest kalıyor. hanginiz eleştiriyor bu konuları? aferin böyle devam edin.