şükela:  tümü | bugün
 • gezi parkı politik bir hareket olmadığı, sosyolojik bir durum olduğundan dolayı sıkıntı olmayan durumdur. isterse o kepçeler chp marka olsun yine aynı noktada durmaya devam...
 • ilgili metni iki kere okudum, bu metnin hicbir yerinde gezi parki yikilacaktir, parktaki agaclar kesilecektir seklinde bir bilgi yok. ayrica gezi parki yerine avm yapilacaktir seklinde de bir karar yok. oybirligi ile ilgili alinan karar taksim meydaninin arac trafiginden arindirilip 98.000 m2'lik yaya erisimine acilmasi, bu kadar.
 • adamın gol dedi mi diyorsun şimdi? olay bu mudur? yani ''chp de onay vermiş bak'' deyince tamam mı dememiz gerekiyor.

  olm nasıl bir kafa yapınız var lan? gerçekten diyorum bak. gremlinlerin tam tersi gibi suyu görünce beyniniz içeri mi çekiliyor?

  katrana dönmüş, fanatizm kokan beyninizi sikeyim.
 • gezi parkındaki direniş yüzünden şaşkına dönmüş nöron fakiri şakirtlerin yeni sanrısı. bir de gitmiş yalan yanlış başlık açıyorlar beynini siktiklerim. yalanı da kendi verdiği linkten çıkıyor ortaya. işte sizin beyniniz bu kadar, dincilikten çürümüşsünüz resmen.

  ayrıca kim onay verirse versin, yanlış yanlıştır. "beyler, chp onay vermiş eylemi bitiriyoruz" falan mı diyecek oradaki insanlar.

  yemin ediyorum, hepiniz salaksınız lan, birbirinizden salaksınız, allahın şakirtleri.

  z.ö: istediğin kadar eksile, yine de salaksın.
 • ''chp'li üyelerin gezi parkı projesine on ay süre vermesi '' ile sonuçlanacak hadisedir. nitekim tayyip daha kısa sürede bitirir efendim.
 • chp'nin gezi parkı procesine değil, taksimin yayalaştırılması için onay vermesi gerçeği.

  meclis kararı içinde ctrl+f ile gezi yazarak arama yapılınca; herhangi bir şekilde gezi parkının akibetinin ne olacağına dair bir ipucu yok. bir otel inşası da, yayalaştırma değil betonlaştırma procesi olduğuna göre; akp meclis kararına uymayan bir tutum sergiliyor nokta,
 • hadi diyelim ki chpli üyeler onay vermiş olsun.napalım yani dağılsın mı insanlar?buyrun gelin kesin ağaçları mı diyelim?olay salt parti meselesi mi sanki? vakti zamanında özal 'babalar gibi' satıyordu. bugün de onun iz düşümü bir 'zat' görevini tamamlama niyetinde. ama bu sefer vicdanını paraya satmış insanlara karşılık kentine tarihine sahip çıkan insanlar var orada.
 • chp'nin kendi görüşleri doğrultusunda muhalefet yapmadığını aksine toplumun muhalefeti doğrultusunda muhalefet yaptığının göstergesi.

  gönül isterdi ki, olaylar bu noktaya gelmeden önce chp, bdp ve hatta mhp mecliste bu düzenlemeyi engelleselerdi veya en azından kamuoyunu bilgilendirseydiler. ancak tam tersi oldu, kamuoyu siyasi partileri bilinçlendirdi ne yazık ki.
 • chp'nin son dönemdeki kaypak tavırlarının devamıdır.

  yaptığı hatadan hemen geri dönmesi gerekmektedir. sadece gezi parkı ile ilgili değil son dönemde yaptığı bütün hatalardan geri dönmeli ve telafi etmek için projeler üretmelidir.

  zamanın ötesinden not: kimin zoruna gitti accep
hesabın var mı? giriş yap