şükela:  tümü | bugün
  • bu memleketin, gerekirse chp'lilerin dışarı çıkma girişimine (bülent tezcan herkesi dışarı davet etmişti) karşı ellerinde av tüfekleri ve ak47 gibi teçhizatlarla caddelerde, sokaklarda nöbet tutan kardeşlerime ihtiyacı var.

15 temmuzda bakkaldan ekmek alan chp'liye değil, darbeci hadsizlere gününü kemerle döverek gösteren suriyeliye ihtiyacı var.

bu memleketin camiye giden, ellerini allah için açan, alnı secdeye değen insana ihtiyacı var. allahsızlık yapan, pkk uzantısı hdp ye oy atan, vatan haini chpliye değil!

bu chpliler 17-25 aralıkta fetöye koltuk çıktı, o montaj kasetleri yaymak için ellerinden geleni yaptılar. unuttuk mu? unutmadık.

hdyi meclise soktular unuttuk mu? unutmadık.

chp'lilerin bu memlekete en ufak faydası yoktur. terk etsinler artık. islam birliği ve milliyetçilik ve yeni osmanlı ancak suriyeden gelen sünni kardeşlerim ile tesis edilecektir.

ya sev ya terk et.
  • densizliğin son haddinin sergilendiği başlık. ana baba terbiyesi çok önemli...
  • chp'li dediğinde pek çok farklı kavram ortaya çıkabiliyor. şahsen ben sosyal demokrat kimliğimle chp'ye oy vermek zorunda kalıyorum. ben de dahil miyim?

ayrıca gönderdiniz, cebimize harçlığımızı koydunuz, yaşayacağım yeri ayarladınız da mı gitmedik... paramı ülkeden dışarı çıkarmama izin vermiyorsun, sonra git diyorsun.

ulan üç kuruş kenarda paramız var ona da mı göz diktiniz?

edit: ayrıca; (bkz: entry nick uyumsuzluğu)
  • suriyeden gelen kardeşlerini evine alsana konuyu açan sığır.

belki sizi çoğaltırlar. belki yeğenlerin olur, belki üvey kardeşlerin olur. sözlükte daha motive bir şekilde savunursun kardeşlerini. artık kan bağınız da olduğundan sözlükte x2 performansla yırtarsın götünü.

bence düşün bunları.
  • eksi sözlük küfür yeme, bela okunma sevdalilarinin sergilendigi önerme. o kadar cok seviyorsun tamam bol bol saydirdik rahat ol.
    (bkz: engelle)
    (bkz: basliklarini engelle)
  • imkan bulsak zaten dakika durmayacağız da, işte şartlar, sıfırdan başlamak, yaş kemale erdi.

bayıldığımızdan falan değil yani yanlış anlaşılma olmasın.

siz de bilumum ortadoğu ülkesinden mülteci kardeşlerinizle kardeş kardeş yaşarsınız, yani yaşarsınız umarım.

1 ay sonra lan bunları kim aldı ülkeye, çalışacak fabrika, vergi verecek işletme kalmadı, devlet yol bile yabamıyor diye ağlamaya başlamayın.
  • bir ak partili olarak söylüyorum. itimat etmeyin her akpartiliyi böyle sanmayın. nasil ki chpnin aşırı kısmı var bizimde aramizda böyle tipler mevcut. suriyeliler sizin tirnağiniz etmez. siyasetciler birbirini yesede biz bir milletin eti kemiğiyiz.
  • bizim orospuluğa lafımız yok. bizim derdimiz bu işi part-time yapıp sikko sikko başlık açanlarla.

aferim akepeli trol. iyi oynadın. git amirine bir sakso çek de rahatlasın.
  • aşırı derecede kutuplaştırıcı söylem ve yaklaşımların leblebi tozu büyüklüğündeki zayıf beyincikler üzerinde yarattığı etkiyi ortaya koyan müstesna bir başlık olmuş.