şükela:  tümü | bugün
  • yok öyle bir şey. çomar olan asla oy vermeyecektir zaten. dış güç, faiz lobisi diyen insana ne anlatacaksın. konu çomar olmayan, ciddi bir kesimi ikna edebilmek.
  • ulan sikerim nedir bu chplilerin çektiği. aman milliyetçiler alınacak öyle deme, aman kürtçüler alınacak şöyle deme..
    sikerim amk yaa yeter.
    ulan zaten şu güne kadar hala ben akp'ye oy vereceğim diyen adamı allah olsam ikna edemem amk yerinde.
    sikerim amk akp'ye oy veren benim gözümde erkekse recep tayyip erdoğan aşığı ibnedir, kadınsa kısmına girmek istemiyorum. çünkü erkekleri tarafından ezildiklerini biliyorum.
  • dolar 1000 lira olsa yine oyum akpye diyen insana; hemen doların artışının, kanal istanbul'un, üretici ve istihdam sağlayan girişimlerin yapılmamasının ve bunun gibi yüzlerce örneğin ülkeye ne gibi zararlar vereceğini medenice ve kaynaklara dayanarak anlatıp geliyorum.
  • hatalı önerme.

burada akp propagandası yapan yazarlar, akp'nin seçmeninin çoğunluğunu temsil etmiyor. bunlar aktroll. bunlar aklını ve vicdanını kiraya vermiş adamlar. akp seçmeni arasındaki oyu %1 bile değil bunların bunları ikna etsen ne olur etmesen ne olur.
  • akplileri aşağılayanların akpli olmadığını mı zannediyorsunuz, algı oyunları. aktroller de akpli falan değil. amaç muhalefete antipati yaratmak. destek veren birkaç malın sayesinde de başarıyorlar. on altı yıldır doymadılar ortaçağ karanlığına çünkü.
  • chp olmasa o şansınız bile olmazdı köftehorlar.
  • göte göt demeyeceksek söylediklerimizin ne anlamı var ki?
  • vatanı milleti soyup soğana çevirsinler, kadına şiddetin haddi hesabı olmasın, çocuk tacizleri alıp başını gitsin, ülkede sadece beton arta dursun ve ak partizanları cephesinden hiç ses çıkmasın, ama ekşi'de ebene küfür yiyince ağla zırla bıkbıkla? ya sen chp'ye oy versen chp bileklerini keser.
  • kaybedilsin arkadaşım. ben sana 16yıl boyunca geldiğimiz yerdeki katkılarından dolayı mal demişim, çomar demişim çok mu? haksız da değilim. bir de el üstünde mi tutacağım? siktir git. bir bok yediysen sorumluluğunu da alacaksın.

kazansın kaybetsin umrumda değil, sadece muharrem ince kazanırsa burada bir şeyler yapmayı düşünebilirim. olmadı başka alternatiflerimiz de var.

bir çoğumuz okumuş, bir sürü iş imkanı var, bir çok ülkede, buradan daha rahat şartlarda özgürce yaşayabileceğimiz. çeker gideriz.

su veren itfaiyenin.