• (bkz: halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama) tck maddesinden kim işlem yapacak bakalım başlığı açana.
  • pkk dağılmış durumda iken çözüm süreci ile tekrar toparlanmaları sağlanmış örgütün ölen leşleri.
  • habur rezili oslo haini megri megricilerin bu itlerden zerre farki yoktur.

herkes haddini bilecek.
  • zamlar peş peşe gelince ben neden akp ye oy verdim diyen birinin açtığı başlıktır. nasıl sindireceksin?
    'ha chp terörist ona da oy verilmezdi ki canım!'
    rahatla koçum rahatla başlıklarla rahatla. daha çok girecek ama.
  • chpliler, başlığı açanın anasını sikmiş. bütün entrylerinde chp düşmanlığı yapıyor. demek ki acıtmışlar. ondan ötüyor böyle.
  • acilen başlık değişmeli, yazar mahlukat uçurulmalı.

tanım: 11 teröristin öldürülmesi.

olaydan bağımsız, başlık sahibine bağımlı olarak; ülkenin yarısı terörist olduğunda dağa kandile gitmeye kasmayın sokağa çıkıp tarayın insanları. terörist vurduk dersiniz inanacak 25 milyon insan evinde. ahaber açık bekliyor.
  • chp seçmeninin bir bölümü tarafından hdp meclise girsin diye hdp-pkk bağının unutulması/görmezden gelinmesi sonucu bir kesimin ağzına işte böyle laf verilmiştir. hayır stratejik oy falan dediniz, hdp meclise girmezse bik bik olur dediniz, hani hdp meclise girdi, bu "girmezse olacaklar" diye söylediklerinizin hangisi şu anda olamaz?

bir siyasi partinin meclise girmesine karşı değilim, fakat pkk bir terör örgütüdür diyemeyen hiç kimse ve hiç bir siyasi oluşumun mecliste olmaması gerektiğini savunuyorum. hdp kurumsal olarak da, yönetici ağzıyla bireysel olarak da bu dediğim ön şartı sağlamıyor.

not: bütün bunlardan bağımsız olarak ilk entry sahibinin amacının bütün bir chp seçmenini karalamak olduğu da aşikar, dolayısıyla bunları o entryi yazan şahsı olumlamak için de yazmadım. chp seçmeninin bir kısmının stratejik oy bilmemne diye yaptığını düşündüğüm hatayı belirtmek için yazdım.
  • (bkz: çomar)
hesabın var mı? giriş yap