şükela:  tümü | bugün
  • mal mısın arkadaşım.

canlı yayını talep eden ekrem imamoğlu. ama götü sıkmadığı başka konuların açılacağını bildiği için "ama sadece istanbul konuşulursa gelirim" binali.

bir tarafta kendi kararını kendi alabilen ekrem imamoğlu diğer tarafta reisine sormadan sıçmaya gidemeyen düşük profil binali.

bir tarafta argümanlarını belge ve sayılarla destekleyen ekrem imamoğlu diğer tarafta sesimi duyurmak için çaldılar demek zorundaydım diyen binali.

bir daha düşün kimin etekleri tutuşuyor acaba
  • ekrem başkan'ın binali yıldırım'a kafa atmasından korkuyoruz kardeşim.

yoksa soruları önceden görmek istemeleri,

yayın banttan yayınlasın demeleri,

iki adaya da aynı sorular sorulsun diye dayatmaları umrumuzda değil.

ekrem başkan sizinkini döver diye korkuyoruz biz. tokat attığı çocuk da hala komadan çıkamadı zaten.
  • ruh hastası muhalefete moderatör beğendirmeye uğraşılıyor şimdi. uğur dündar beni tefe koyarlar dedi kaçtı.ismail küçükkaya daha şimdiden linç edilmeye başlandı. bu memleketin muhalifi kadar aslında faşistin önde gideni olup, kendini mazlum olarak pazarlayan bir topluluk yok dünyada.
  • kıçı kırık bir belediye başkanlığı için tv tartışma programı olmasını istemiyorum ben şahsen.

ülkenin kaderini değiştiren kaç tane referandum oldu, kaç tane seçim yapıldı bu ülkede.
    iktidar erki ilk kez kaybetme ihtimalinin olduğunu bildiği için demokrasiyi hatırladı, şahsen ben yemiyorum bu ayakları.

ülkenin yönetim sistemini değiştiren referandum öncesi bile tv programlarına yanaşmayan kitleye ne oldu ki böyle birden tartışma kültürünü hatırladı.
    altında birşey olmasa girmezdiler bu topa. muhalefet büyük hata yapıyor, karşılarındaki gururu normal bir guruh sanıyor.
  • 15 yıldır tek bir canlı tartışma programında göremediğimiz,recep tayyip erdoğan ın, medyada ki askerleri tarafından iddaa edilen olaydır.
  • aktroller tarafından uydurulmuş, kendilerinin dahi inanmadığı iddia.

bir laf vardır kabaca “tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın” diye. anlıyorum durum cidden zor binali yıldırım’ı destekleyenler açısından fakat yapacak bir şey yok. geliyor gelmekte olan.
  • kormak değilde; korkuyormuş gibi yaparak binali yıldırım’ın gardını düşürmeye çalışıyor olamazlar mı?
  • beton ekrem’in öfke kontrolünün olmamasındandır. televizyon önünde canlı yayında basit felan der diye korkuyorlardır.
  • bir chp seçmeni olarak benim de anlamadığım durum. uğur dündar'a "oyunu gördü, kabul etmedi" dediler, ismail küçükkaya için "algı yönetimi yapılacak, kabul etmesin" diyorlar. ilgi gösterip de o canlı yayını izleyeceklerin yüzde doksanı zaten azılı imamoğlu seçmeni olacak, neyin geyiğini yapıyorsunuz?
  • korku değildir o. olsa olsa karşı tarafın ne kadar çirkef olduğunu bildiği için önlem almaya çalışmaktır.