• biz ondört kuşak chp'li bir aileyiz. şu ana kadar chp dışında hiç bir partiye oy vermedik, büyük dedem eflak mutasarrıfı yirmisekiz mehmet çelebiden beri. ama istanbul seçiminin tekrarlanması gerektiğini düşünüyoruz. bu kanıya bugün sayın burhan kuzu'nun o akıl dolu, engin deneyim, birikim ve zekasını yansıtan, bizi derin uykumuzdan ve akıl tutulmamızdan uyandıran twitinden ve sayın binali yıldırımın ufkumuzu açan açıklamalarından sonra olağanüstü topladığımız aile meclisinde vardık. çevremde her 10 chp'liden 8'i bu şekilde düşünüyor. kılıştaroğlu'nun ssg'yi batırdığı gibi partimizi de batırmasına artık dayanamıyoruz. ayrıca teröristlerle işbirliği yaptı ve istanbul'u chp alırsa kandildekiler gelip su sayaç okuma memuru olacaklar ve kapımıza kadar gelip karımıza kızımıza bakmayacakları, paspaslarımıza işemeyecekleri ne malüm? ayrıca evlerimize bonba gibi bişeyler de atabilirler. ayrıca madem kazandın niye tekrardan kaçıyorsun ey imamoğlu? kazandıysan bi daha çık mindere. ayrıca ne demişler: yenen pehlivan güreşe doymazmış. reyisin... ıhhmm, yani rte'nin dediği gibi bana da seçimin tamamında şaibe var gibi geliyor. kesin öyle gibi sanırsam. tanım: bugün sayın binali bey'in basın toplantısı sonucu kesinleşen kararımdır. edit: arkadaşlar binlerce sevgi dolu küfüre ve bir kaç da ironiden anlayan aşina olduğumuz nesle tabi arkadaşa tek tek cevap veremiyorum, kusura bakmayın. hepinizi çok seviyorum. yok lan başlık biraz tuttu diye celebrity sendromuna filan girmedim. lanet&çaylak yemişiz :( hepinizi çok sevdim. tek tesellim başlığın tam bir gerizekalı paratoneri olması münasebetiyle bir kaç arkadaşa sağlam bir engelleme listesi sunarak önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getirmenin gönül rahatlığıyla aranızdan ayrılıyor olmak. hakkınızı helal edin mq :(
  • on dört kuşak nedir, tavşan mısınız birader dedirten başlık

edit: ironi yaptığını anlamadığımızı sanan bazı "salak"lar da mesaj atıyor.
    ironi yapmak için de belli bir zeka gerekir, kendini akıllı zanneden "salak"lara duyurulur.
  • başlık ve üslup çok ucuz daha çok okuman lazım anlaşılan 14 kuşak yetmemiş
  • osmanlı zamanından chp'liler herhalde.

edit: süper zekalar. biz de anladık ironi yaptığını. sizin okuduğunuzu biz de okuyoruz.
  • burhan kuzu’ya sayın diyen 14 kuşak chp’li mi var aq!
  • sikimi de ye tam olsun.

t: bizim umrumuzda olmayan oy tercihi.

ekleme: ironi mi yapmış yav? o rly?!?? olm sizi sayıyla mı veriyorlar yoksa bu salağın fake hesabı falan mısınız?
  • oooo milli irade chp'si de gelmiş.
    bir şey sorucam, oy geliyor mu böyle?
  • okurken yarısında kusmaya başladığım entry.
  • (bkz: sazan.avi)
hesabın var mı? giriş yap