şükela:  tümü | bugün
  • chp özünde iyi parti * destekçisi olmaya devam edeceğim fakat ülkenin başında erdoğan'dan daha iyi bir başkan olamaz diye düşünüyorum ve ikinci turda oyumu erdoğan'a atıyorum.

duruşu ,ata binişi, hitabeti, ailesi, sarayı, yazlığı, kışlığı, mütevaziliği, prompterı, adalet anlayışı, eyyyleri vs. vs. saymakla bitiremeyeceğim.
  • chp'li olduğunu söyleyip pkk'ya oy verenler oldu...

şimdi buna çok da şaşırmamak lazım. onun yanında çok masum, çok normal kalıyor.

akpartiliyim ve ikinci turda oyum ince'ye saçmalığından daha doğrudur, daha gerçekçidir, daha olasıdır.

ha tabi burası ekşi. kendini kandırmak isteyenlerle dolu bir yer. burada insanlar milleti kandırmaya çalışırken kendi yalanlarına inandılar. her seçimde chp için %40-45 alacak diyen beyinsizler vardı burada. hala varlar. onlara inanın siz.

edit: hdp ve pkk'nın birbirinden farklı, bağımsız, ayrı, alakasız olmadığınu bildiği halde bilmemezlikten gelen bir bacısı-anası sikik gördüm.
  • aynen öyle. birinci turda chp ye atarim. baktim akşener ikinfi tura kaldı oyum recep tayyip erdoğan'a. zira kendisi iyi bir liderdir. akşenerin ne oldugu belli degil. reisi taniyoruz.
  • 40 yıllık kemalistim. laikliğin yılmaz bekçisi gönlümdeki parti de chp ama ben başkanlık seçimlerinde oyumu erdoğan'a vereceğim. atatürk türkiyesini çağdaş medeniyetler seviyesine onun çıkarattığı ve daha ilerilere, zirveye de taşıyabileceğini düşünüyorum.
  • "chp'li oldugunu söyleyip pkk'ya oy verenler oldu" diyenler goruyorum arada sirada. bazi sorularim var bu arkadaslara:

oncelikle, pkk secimlere nasil giriyor orospu cocugu?

pkk secimlere girmek icin basvuruyu ysk'ya mi yapiyor, orospu cocugu?

ysk turkiye cumhuriyeti yonetmelik ve kanunlarina tabi degil mi, orospu cocugu?

turkiye cumhuriye'inde savci, hakim, avukat yok mu, orospu cocugu?

turkiye'yi 16 yildir yoneten ekip pkk'yi teror orgutu olarak gormuyor mu, orospu cocugu?

peki pkk secime girmiyorsa, neden oyle diyorsun orospu cocugu?

secime giren bir partinin "pkk" oldugunu dusunuyorsan, neden bu konuda dava acmiyorsun, orospu cocugu?

yargi sistemine mi guvenmiyorsun, orospu cocugu, yoksa baska bir sebep mi var, orospu cocugu?

cok bilgili birine benziyorsun, orospu cocugu, anlat, biz de ogrenelim, orospu cocugu.

------------------------------
    pesinen orospu cocuklarindan ozur dilerim, amacim size hakaret etmek degil.
  • karşı trolleme denemesi ama ilki kadar başarılı değil.

hangi başlığı aktroller açmış derseniz kesin bunu açanlar onlardır.

cümle kuramamışsınız ibibikler.

(bkz: akpartiliyim ve ikinci turda oyum ince'ye)