şükela:  tümü | bugün
 • lobi ve reklam çalışmalarına en erken başlayan muhittin böcek oldu. şehrin dört bir yanındaki billboardlarda, afişlerini görmek mümkün. uzun yıllardır konyaaltı belediyesi'nde başkanlık yapan böcek, hemen her seçimde büyük bir yüzde ile seçildi. merkez ilçelerde tanınırlığı da yüksek. reklamını iyi yapıyor, sosyal medyayı çok iyi kullanıyor.
  sessiz ve derinden giden en ciddi adaylardan bir diğeri ise çetin osman budak. chp genel başkan yardımcısı olan budak'ın taşra oyları fazla, özellikle doğu ilçelerde. 2014 seçimini taşra oylarıyla kaybeden chp'de oldukça ciddi bir seçenek olarak duruyor. sosyal medyayı verimli kullanamaması büyük handikap.

  henüz ilk döneminde muazzam işler çıkaran muratpaşa belediye başkanı ümit uysal'ın bu göreve %100 istekli olup olmadığı bilinmiyor. bu haftasonu kemal kılıçdaroğlu'nun doğrudan kendisini ziyaret için antalya'ya gelecek olması da akılları iyice karıştırıyor. sosyal medyası çok etkin.

  ismi geçen bir diğer isim ise kendisini "antalya'nın çocuğu" olarak tanımlayan devrim kök. teşkilatlanma bazında büyük ağırlığı var ve sözünü örgüte geçirebilen bir isim. sosyal medyası fena değil.

  bana kalırsa ilk iki aday doğrudan adaylık için yarışa girecek. aradan ümit uysal'ın çıkmasına da hiç kimse şaşırmayacaktır.

  şehrin böylesine inşaat şantiyesine çevrildiği bir aşamada, chp'den ben bile aday olsam %40 havada alırım. dolayısıyla hepsi seçilme konusunda çok şanslılar.

  "cumhuriyet halk partisi'nin 2019 yerel seçimlerinde antalya büyükşehir belediyesi başkanlığı için göstereceği aday" ifadesinin 50 karaktere uyarlanmış hali.
 • 2014 de aday değilken piyangodan belediye başkanı olan ümit uysal'a iki defa büyük ikramiye çıkmayacaktır. ilk döneminde çıkardığı muazzam işler olarak da kendi akrabalarını ve yandaşlarını belediyeye doldurması hariç bilinen işi yok. her sokağa tabela dikmekle belediye başkanı olunmuyor malesef.
 • muhittin böcek'in kendi kendine gelin güvey olduğu adaylık, kendisi ve para yağdırdığı cenah haricinde kimse ismini zikretmiyor.

  tahminim çetin osman budak aday olur.
 • budak, böcek ve uysal'dan hangisi aday olursa olsun seçilir. hemen herkesin ortak kanaati, akp'nin koca 5 senede çok iyi işler çıkaramadığı yönünde. devrim kök konusunda ise çok çok geniş bilgim olmadığından dolayı şu an tahmin yürütemiyorum.

  bundan sonra adayların sosyal medya kullanımlarına daha ciddi şekilde dikkat edeceğim. kişi icraatini buraya iyi bir görsel ve iyi bir metinle aktaramıyorsa zaten başkan da olmayıversin. malumunuz,liderler anlık ve profesyönel paylaşımlarla ciddi kalabalıkla toplayabiliyor. ifade gücü ispatı için de muazzam bir alan.

  olası bu 4 adaydan ikisinin sosyal medya kullanımı gayet başarılı. diğer ikisi de aday adayı olacaklarsa acele etmeliler. 2019 amatörlük kaldırmaz.
 • muhittin'in lobisi sağlam. aday olur, alır da. ancak ile katkısı ne olur muamma.
 • muhittinin başkanlık yalan oldu

  kesk ve diskin desteklemeyecekleri başkan adayı olarak açıkladığı isim muhittin böcek oldu. şehrin birçok kesimi bu fikirde, böcek'in adaylığını sağ kesim destekliyor, solcu düşmanlığı yapan menderes türelden farklı olmayan birinin desteklenmesi beklenemezdi zaten.