şükela:  tümü | bugün
 • demet akalın'ın izmir-istanbul otoyolu yorumunda görülebileceği üzere, hanfendi 426 km’lik otoyolu 2 saatte tamamlamış.

  120 km/s’lik hız sınırını aşmadan bu yolu tamamlayamayacağına göre mantıken demet akalın’ın ortalama 213 km/s hızla gitmiş olması gerekiyor. ya da otoyolu öveyim derken yalan söyledi.

  alenen işlenen bu suç üzerine chp istanbul milletvekili mahmut tanal, savcılara çağrı yapmış. bence de dava açılması lâzım. yok öyle bedavaya otoyol övmek... demet hanfendi ya yalan söylüyor ya da hız sınırını aşmış... başka bir ihtimal yok!!!

  edit: aşağıdaki bir akp'li "işte bakın y-chp'nin gereksiz işleri" demiş. hiç de gereksiz falan değil, madem hız sınırını aşıyorsunuz paşa paşa cezasını çekeceksiniz.
 • desteklediğim çağrıdır.**

  ikinci bir emrah serbes olayına ihtiyacımız yok.

  (bkz: akalın demet sonunda t var)
 • y-chp'den neden bir halt olmayacağının ispatıdır.
  başrolde yine mahmut tanal isimli keltoş provokatör.
  muhalefetin derdine bak.
 • normal bir ulkede demet akalin gibi bir gerizekaliyi kimse takmaz. ayrica gene normal bir ulkede boyle bos islerle ugrasan bir ana muhalefet partisi millet vekili olmaz. normal bir ulkenin savcilari boyle bos islerle acilan suc duyurularini dikkate almaz. normal bir ulke olmadigimiz icin bunlarin hepsi oluyor.
 • olası cezadan yırtmak için tweet’lerini delil olarak gösterip zeka özürlü olduğunu iddia edebilir.
 • sonuna kadar haklı bir çağrı.

  şarkıcı bozuntusu demet akalın 3 gecedir rüyasında gördüğü sevgili cumhurbaşkancığına hız limitinin anasını bellediğini de belirtti mi acaba yaptıkları telefon konuşmasında? zengin olması kanunların ona işlemediği anlamına gelmiyor. dolayısıyla yaptığı yanlışın hukuki bir karşılık bulması için çağrı yapmak da doğaldır. bazı "deve severler" yandaşlıklarının gereğini yapıp başlığın altında bir şeyler saçmalamışlar, ancak kimden bir halt olmayacağını kendileri de çok iyi biliyor.
 • söz konusu kadın "2 saatte dünya yol geldik" diyor. 2 satte yolun tamamını bitirdik demiyor. dolayısıyla en kral savcıya denk gelsen bir cacık çıkmaz bu lüzumsuz mevzudan.
 • "2 saatde dünya yol geldık (nazar boncuğu) dümdüz yol!!" [sic]

  bahsedilen yorumda "426 km’lik otoyolu 2 saatte tamamlamak" gibi bir iddiada bulunulmadığı için, herhangi bir geçerliliği olmayan çağrı.
 • son model spor arabayla hız cezasını umursamadan yasal sınırın çok üzerinde basıp geçene göre değil benzin fiyatlarını da düşünüp 256 lirayı verirken içi yanan ya da senin gibi tatile değil o yolları işi gereği kullanmak zorunda olan ya da orta gelirli vatandaş belirler o kıyası. bir de cumhurbaşkanından teşekkür alıyor şaka gibi.

  euro, lira, birim nedir, alım gücü nedir bilmeyen, kazanılan asgari ücretler ile italya ve türkiye' de bunun karşılaştırmasını yapamayacak bir kişinin chp milletvekili mahmut tanal tarafından savcılığa haklı şikayetini destekliyorum. haa sana ne istediğim gibi geçer cezamı öderim diyebilir ancak o zaman da ülkeler arası otoyol kıyası saçma sapan bir şey olur. newyork manhattan metrosu bizdekinden çok daha pis ve eski. biz şimdi abd ile kendimizi mi kıyaslayalım yani?
  (bkz: chpnin demet akalin icin savcilara cagrisi)

  hayırdır roma'dan mı geldin perihan?
 • chp nin iyice aylak bakkal partisine döndüğünün göstergesidir.