şükela:  tümü | bugün
 • sitede daha başlığı görür görmez "öööfffff" dedim. yüz yıllık bataklık goygoyu. madem bataklık niye her tezkerede evet oyu veriyorsunuz? bir insan böyle bir partiyi nasıl savunur, hayret!

  --- spoiler ---

  türkiye'nin idlib'e girmesinin yanlış olduğunu savunan chp'li erdoğan toprak, bölgeyi bir bataklık olarak tamamlayarak; "bu bataklığa türkiye’yi çekmeye kimsenin hakkı yok. bu operasyonun bedeli çok daha ağır olur" dedi.
  --- spoiler ---

  http://m.ensonhaber.com/…tina-karsi-birlesti.html#0
 • beşar esad'ın kankisi olan partiden bu beklenirdi.
  mustafa kemal yaşasa bunların yüzüne tükürürdü.
  türkiye hatay'ı kaybetmek istemiyorsa idlip ve afrin'e girmelidir.
 • chp'li yöneticilerin gerzek olduğu aşikar lakin besar esat ile dost olmasından kaynaklı boyle bir görüşü dillendirdikleri iddiası da ancak zayıf karakterli ve gün be gün değişen bölge politikalarını algılayamayacak islamcı sığ görüşlülüğüdür.

  idlip harekatı (operasyonu değil) bölgede rusya-iran-türkiye ve esad birlikteliğiyle hayat bulmuş bir harekattır. esad'a karşı değil daha sonra o bölgeler suriye'ye verilmek üzere, radikal islamcı orospu çocuklarına karşı yapılacaktır.

  bundan 2 sene önceki eleştirdiğimiz o rezil dış politikanın tam zıttıdır ve gereklidir.

  bunu göremeyen sığ chp'ninde, bu işleri bu hale getiren akp'nin de, hiçbi sikten anlamayan islamofaşistlerin de anlayamayacağı işler bunlar.

  eskiden olduğu gibi şuan türk dış politikasını asla ismini duyamayacağınız türkler yönetiyor. şimdi götünüzü sinirden parmaklayabilirsiniz.