şükela:  tümü | bugün
  • varolan durumdur. oy verilmesi gereken yerde kötülenmektedir.
  • chp yobazı diye tabir ettiğimiz gericilerin en büyük problemini yansıtan ifade. adamlar sırf atatürk kurdu diye chp'nin mevcut leş gibi yönetimini eleştiremeyeceğimizi düşünüyor.
  • biz hüloooğ zihniyetine sahip değiliz. tabii ki eleştireceğiz haksızı. haklıyı da öveceğiz.
  • chp yi kuranlar da bir zamanlar osmanoğullarının kurduğu ülkede yaşıyorlardı.

burada mevzu ters köşe yapıp laf çakmak değil. düz mantıksa al sana düz mantık. hani patrona karşı kendini savunamayan garibanlar vardır ya alın terini hesaba katmayıp ekmeğini yiyorum diyerek kul köle olur.
    hıh işte mevzu tıpkı bunun gibi. chp ülkeyi kurmuş olabilir fakat burada onu kötüleyip kötülememek ülkeyi kurmasından ziyade nasıl yönettiğiyle ne icraatler yaptığıyla halkıyla nasıl bağlar kurduğuyla alakalı. ülkeyi kurarak işe aldı ama işçinin hakkını bi tamam verdi mi? mantık bu olmalı arkadaşlar.
    hakkı verdi vermedi oraya girmiyorum işin siyasi boyutunda değilim sadece doğru mantıkla yaklaşılmadığı konusunda eleştiri yapıyorum.
  • atatürk ün kurduğu ülkede olacaktı.
    hatta atatürk ve değerli dava arkadaşlarının.
    ve hatta açlıktan ve hastalıktan ve işgalden mahvolmuş türk halkının kurduğu ülke olacaktı.

daha güzeli için (bkz: atatürkün partisinin pkk destekçi politikası)
    (bkz: biraz türkçe)
  • bir gecede cahil bırakılan cehapeli yazı bile yazamıyor..

bir de bundan dedesinin mezar taşını okumasını bekle(!)

atatürk bunları görse kesinlikle chp’yi kapatırdı..
  • osmanoğulları'nın hanedan mensupları da bir zamanlar göktürk devleti boyundurluğu altındaydı. hani o dönemler islam falan da yoktu ya o yüzden belirtmek istedim.

yazar arkadaşın açtığı başlık ironi içermektedir. (bkz: akp'nin yaptığı yolda yürürken akp'yi kötülemek) mantık gayet düz duruyor yoksa ters giden başka şeyler mi var?
  • standart chp’li profili işte.

olm sizin kafanızdaki “biz hiç iktidar olamadak da bizim istediğimiz olur” zavallılığı 16 senedir yerlerde sürükleniyor, çiğneniyor. şu gerçeği bi görün artık.

(bkz: yallah yunanistana)