şükela:  tümü | bugün
  • faşist bir yönetimin verdiği faşistçe bir karar.

http://www.hurriyet.com.tr/…ama-bekleniyor-40920219
  • illa %20 altına inip öyle kurultay yapmayı isteyenlerin aldığı karardır. bu da her zamanki gibi chp'li seçmenin bir seçim daha kaybetmesi demektir.

anlamadığım nokta ise şu, muharrem ince 620 küsur imza var diyor ıslak imzalı, mi haksızsa yaptığının bülent tezcan açıklamasından ne farkı var , chp haksız ise zaten chp bitmiş demektir.
  • oy da yok size mk çocukları. akp düşmanı olarak kime oy vereceğiz? askere kurşun sıkan pkk terör örgütünün şakşakçısı hdpy ye mi? akp stepnesi mhp ye mi? liderinin bile partinin geleceğinden umudunu kestiği için istifa eden iyi parti ye mi?

kime oy vereceğiz allahsız kitapsızlar. o koltuk babanın malı mı bay kemal? muharrem ince yi de sevmiyoruz ama partide lider değişince hareketlenme olur diye ufak bir kıvılcım da olsa umutlanmıştık ama onu da yok ettiniz.

daha da sandığa gitmem. sandığa dahi küstürdünüz beni.

vereceğim tek oy kaldı o da ilk yerel seçimlerde, izmir büyükşehir belediye için akp oyu olacak onu da sizden aldığım intikama sayın sayın orospu çocukları.

sikerim yapacağınız siyaseti, çakma gandi.
  • 569 imza toplanmış ve yeterli sayıya ulaşılamamış.
    ):
  • belki de kılıçdaroğlu'nun hayattaki en büyük amacı chp'nin son genel başkanı olmaktı...

chp kendi ayağına sıkmıştır...
  • koltuk sevdası sonucu alınan karar. tabandan gelen sese kulak vermeyen bu demokrat kılıklı chp yönetimi midemi bulandırıyor artık.
  • sıkıntı yok canlar. önümüzdeki seçimde atatürk'ün kurduğu parti, ama biz kime oy vereceğiz, izmir bee falan diyerek eşşek gibi oy verecek %20'lik bir kesim olduğundan zerre kadar sıkıntı olmayacaktır parti yönetimi için.

az önce yapılan resmi açıklamayla kesinleşmiş olan ince ve ekibinin fantastik imza toplama açıklamalarına en az onlarınki kadar fantastik yalanlamalar neticesinde yalancılık payesini hakkıyla alan bir ekibin talepleri olan kurultayın da yalan olması durumundan bahsediyoruz

çok fazla yalan geçti cümle içinde ama o kadar çok imzaya dair yalanlar söylenip o kadar çok yalanlama yapıldı ve yalanlardan sonra o kadar çok yalan imza açıklaması geldi ki diğer partilerin yalanlarını özler olduk.

hasıl-i kelam, chp parti yönetimi veya hala ağır savunucusu olan kişiler bir daha demokrasiden falan bahsederse yalanlama açıklamalarının yazılı olduğu kağıtları dürüp monte etmek gerekecek bi taraflarına.

demokrasinin teminatına bak. hey yavrum hey

edit: son 3 entarime bakın. her açıklama sonrası parti içi muhaliflerin en az parti yönetimi kadar yalancı olduğunu ve nihai açıklama gelmeyene kadar hiçbirine inanılmaması gerektiğini defalarca yazdım. hala bu partiden müthiş bi netice bekleyen veya bunlara inananlara da ne diyeceğimi bilemiyorum. ne haliniz varsa görün. daha çok beklersiniz değişimi.
  • kurultay yoksa chp ye oy da yok. geniş ailemdeki yaklaşık 10 oyu kaybetti kk inadıyla. bu saatten sonra muharrem incenin parti kurmasını istiyorum.

hadi ben kendimi geçtim de 60 senedir chp den başka partiye oy vermemiş dedemin bile fikirleri değişti.