şükela:  tümü | bugün
  • chp pm üyesi berhan şimşek'e ait söz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…nsiyeli_yuzde_85.html
  • içirip içirip ekranlara çıkarmayın şunları ne dediklerini bilmiyorlar
  • ilginç bir potansiyeldir. %15 kimlerdir diye düşündürüyor.
  • 85'in sadece 25'ini alan ve 8 seçim kaybeden liderinin istifasını neden istemiyorsun be mübarek
  • 15 puanı nerden kırdınız hocam?

aslında düz mantıkla baktığımızda tüm partilerin oy potansiyeli yüzde yüzdür. yani herkes oy verebilir. nedense düşük söylenmiş orandır.
  • değişmeyen gerçekler karşısında günden güne dengesini yitiren tipik chp'li söylemi. şaşırtmadı.
  • böyle devam edin de var olanı da kaybedin.
  • yanlis hesaplanmis bit oran. benim kisisel hesaplarima gore %79. ama patlama yapamiyor bit turlu. onunu bir acsalar kimse tutamayacak ama bir turlu izin vermiyor ic mihraklar.
  • arkadaşlar durun büyük resmi gördüm açıklıyorum. diyor ki; bu ülke nüfusunun yüzde 85'i şu lafa tav olma potansiyeli taşıyor. o lafları isterseniz bambaşka şekilde söyleyebilirsiniz, ondan etkilenecek oran bu kardeşim onu demeye getirmiş.

lan bu dünyada bana samimiyetsiz gelen tüm şeylerin ipini çekenler şu an acayip zengin, acayip başarılı. bu da samimiyetsiz geldiğine göre iddiasının doğruluk payını göz ardı edemem açıkçası. chp doğru yolu bulmuş ya, aferin lan sana chp.

neyse o kadar da vahim bir tablo değil, ben gibi bir yüzde 15 varmış burada. gelin size bir sarılayım en iyisi. çaktırmadan sarılın ama maskeleriniz düşmesin*
  • daha bugün 12 saatlik yolculuk sırasında konya'da mola vermiş ve başka bir zaman ise izmir'in çevre ilçelerinde seçim anketi yapmış biri olarak diyorum ki: yoo dostum yoo!

cehape. seni severim. iyi çocuksun. ama iç bir nescafe, kendine gel.