şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir parti /parti başkanı düşünün,başkanlık seçiminden önce bas bas bağırıyor kazanacağız hile vs olmayacak ve sonuçta parti adayı "adam kazandı" diyerek mücadele ettiği seçimi kaybediyor.
  ayağa kalkmama kararı varmış
  e sormazlar mı madem demokratik çoğunlukla kazanan adama saygı duymuyorsun neden giriyorsun o zaman bu seçime
  demokrasiden bahseden partinin demokrasiye saygı duymaması ne kadar doğru bilinmez ama yıllar önce de örneğini yaşamıştık
  demokrasiyi savunanlar sözüm ona türbanla okula girmeyi yanlış görüyorlardı ne oldu ülke mi yıkıldı özgürlük herkese özgürlüktür senden olana da olmayana da.
  bence bir an evvel chp yönetiminin veya zihniyetinin değişmesi gerektiğini düşünüyorum
 • chp demokrasiye değil; bütün yasama, yargı ve yayın organlarını elinde tutan ve seçimi kanunsuz yollarla manipüle eden iktidara saygı duymamaktadır.

  ince'nin de dediği gibi yayınlanan seçim sonuçlar chp'nin elindeki verilerle seçimin sonucunu değiştirmeyecek ölçüde tutarlı olduğu için "adam kazandı" diyerek yenilgiyi kaybullenmiş ve çıkarılacak derslerimiz var diyerek bir sonraki seçime hazırlanmaya başlamıştır.

  hangi akp'li bakan, vekil hatta vatandaş aynı saygıyı gösterip sükunetle yenilgiyi kabullenirdi.

  otomatik silahlarla kutlama yapan o yaşam formları mı?
 • chp kazanana saygı duydu, sonucu kabul etti. kendileri seçime girerken cumhurbaşkanı partili olmayacak , partiyle ilişiği kesilecek vaadiyle girdiler.

  bugünkü tutumun sebebi de bir genel parti lideri karşısında milletvekillerinin ayağa kalkmama iradesinde olabilmesidir.

  anladın mı aktroll?

  ayrıca bir şeyin yanlış olmasının ölçeği ülkeyi yıkıp yıkmaması değildir. ancak türban toplumu kutuplaştırıp ülkenin taşıyıcı kolonlarından birini yıktı bile. bina şuan ayakta diye her şey yolunda sanma.