şükela:  tümü | bugün
  • uygulamalarını izleyerek gördüğüm durum. chp maalesef artık elit kesimin liberal sağcılık oynadığı, kürt milliyetçiliği yapıldığı bir yüze büründü.

hadi solculuk demeyelim de, sosyal demokratlık diyelim. esamesi yok. tek söylem kürt milliyetçiliğini desteklemek (linç yiyeceğimi biliyorum ama durum bu).

mansur yavaş dışında ( ki kendisi sağ kesimden geliyor), chp belediyelerinin halk için tek bir uygulamasını görmedim.

böyleyken böyle, kusura bakmayın. aileden chp'li olduğumu da ekleyeyim.

bir kaç göstermelik uygulama olabilir ama asıl olan, süslü kelimelerle bezeli vahşi kapitalist icraatler yaptıkları.
  • aileden chpli ama tipik akp yardakçısı tiplerden birinin zırvalarıdır. böyleyken böyle, kusura bakmayın.
  • beklediğim gibi bir aktroll yakıştırması geldi. dededen chp'liyim. alyanak, yüksel çakmur kim desem adını bile bilmezsin.

chp'nin kendi içinde eleştiri yapma vakti geldi de geçiyor.
  • ben tam tersi chp'nin aynı chp olduğunu düşünüyorum. sadece siyaseti kurallarına göre oynuyor oy alabileceği kitlelere yanaşıyor.
  • kuruluştan tabandan türkçü parti chp nin muhalefete kala kala düştüğü durumlara bakın
  • chp atatürkten sonra zaten bitti. ayrıca chp solcu parti değildi atatürk zamanında, atatürk de solcu değil sayın çok bilmişler. şuan chp kürtçü parti haline büründü.
  • türkiye’de sosyalist solun çanına ot tıkayan partinin sol olduğunu sanan gerzek turnusolu başlık. he he, chp sol bir partiydi canım benim...
  • finans kapital sahibi parti, solcu oluyormuymuş yav