şükela:  tümü | bugün soru sor
 • chp genel başkan yardımcısı tuncay özkanın twitterdan açıkladığı müthiş eylemi.

  biz tecavüzcülere ,hayvan şiddetine ,çocuk pornosuna ağır cezalar barındıran bir yasa çıkarılmasını beklerken chp ana muhalefet partimiz sağ olsun artık 1 hafta mavi kurdele takacaklarmış.tecavüzcüler artık tir tir titreyecek.

  not: lan sanki biz akp kanun çıkarıyor dedik. biz chpye oraya gidip kurdela taka diye oy vermedik. tabi size kılıçtar ve yönetimi yakışır aman chpyi eleştirmeyin.
 • la bu chp size ne etti bu kadar böyle. hem benim anlamadığım bu idam cezasını kaldıran zaten akp değil mi ? yoksa bahçeli ile birlikte apo'nun götünü kurtarmak için mi kaldırdılar idamı ha ? terörist başını asılmaktan kurtarmak için idamı kaldır, sonra apo'nun götü kurtarınca tekrar idam gelsin. ortamlarda terörle mücadele dersiniz panpaaa.

  bunuda mi chp yapti kardeşşş ?

  (bkz: abdullah öcalan'ı idamdan kurtaran devlet)
 • şu burada dursun.
 • chp'yi kanun koyucu, uygulayıcı sanan bir malın karşı çıktığı eylem. en azından sizin temsil ettiğiniz kesim gibi tecavüzü sahiplenip tecavüzcüyü koruyup mağdur için "haketti, rızası vardı" yorumları yapmıyorlar.

  not: "chp'nin"
 • çok saçma bulduğum bir eylem.. ulan chp'li arkadaşım bir kabullen be.. kabullenmek de güzel bir şey.. ulan akp'li arkadaşım bi sus be her yerden cıkıyorsun.
 • evet evet chpyi eleştiren herkes aktrol evet ben aktrolum ama inceye oy verdim. ben muhalefete oy verirken koluna mavi kurdele taksın diye göndermedim. gerekirse meçlisin önünde yatacak o yasayı çıkartacaksın televizyon göstermiyorsa sokak sokak gezip akpnin o yasayı çıkartmadığını söyleyeceksin ama yok mavi kurdele yeter. sen de bana küfürlü mesaj atmaya devam akpliler koyun ama chpnin her dediği yaptığı doğru değil mi ?
 • sanat galerisini basan vandalları alkışlayarak protesto etmeye benzeyen eylem. o kadar eylemi oturduğum yerden ben de yaparım. milletvekilinin daha fazlasını yapması gerekir.

  peşinen ekleyeyim: bu konuda daha fazlasını yapabilecek en geniş yetki alanına şu anda akp sahiptir.
 • biz de seçmen olarak partiye karşı kafamıza huni takarak eylem yapalım. o noktadayız zira.

  bunu eleştirmenin nesi yanlış? gayet saçma bir protesto şekli. yok deli cevat olalım bari.
 • aptalca bir hareket. insan görünce sinirleniyor. polyanna mısınız aq siz, mavi kurdele takacaklarmış bir hafta. bravo aq. gerçekten tecavüzcüler şu an şokta.

  ha chp ha akp ha iyi parti ha mhp. kim yapıyorsa böyle salak salak hareketler, al birini vur ötekine. biri önerge reddeder, diğeri mavi kurdele takar, biri hiç sesini çıkartmaz. ulan hadi bok gibi politika yapıyorsunuz alayınız, bari azcık vicdanınız olsun be amk evlatları.

  anladık hadi memleket kimsenin sikinde değil. ama şu çocuklara yazık, her şeyden nefret etsen çocuklardan nefret etmezsin bari. götünüzü yaya yaya oturuyorsunuz, geceleri nasıl uyuyorsunuz benim en çok merak ettiğim durum bu.