şükela:  tümü | bugün
  • ne yaptı lan bu chp size? en son ne zaman iktidar oldu da kin duyuyorsunuz, nefret saçıyorsunuz? anayasamızda türkiye laik bir ülke diye geçiyorsa bin kere minnet dumanız lazım..

din pazarlamacıları sözüm size! köpek orospu evlatları, beyinlerini kiraya vermiş şerefsiz, it dölleri!
    tayyip medyası chp fetöcü der, fetöcü ilan edersiniz, tayyip medyası bunlar pkk ile is birliği içinde derler pkk taraftarı ilan edersiniz.

lan amına soktuklarım, chp gazi mustafa kemal atatürk'ün kurduğu partidir. türkiye cumhuriyeti'nin de kurucu partisidir. sen bugün bu ortadogu bataklığında bir ırak, bir suriye gibi parça pinçik edilmediysen bu chp ve türkiye cumhuriyeti'nin tek başkomutanı gazi mustafa kemal atatürk sayesindedir.

yeni türkiye diye bölücülük yapan siz, fethullah gülen'i besleyip büyüten devletin her kademesine sızdırtan siz, pkk ile megri megri diye ağlayan orospu çocuğu teröristleri davullarla zurnalarla habur sinir kapısına ayaklarına savcı da yollayıp ülkeye dolduran siz, ama chp bölücü, chp fetöcü, chp pkklı öyle mi? aklınızı başınıza alın lan şerefsizlik yapmayın. bedelini tüm ülke ödüyor.
    ben din pazarlamacılarına konuştum. üstüne alınan alınır zaten.

not : chpli falan değilim. devlet bahçeli gidene kadar mhp'ye olan desteğimi dondurdum. atatürk milliyetçisi olduğum için şu anda ülkenin tek çıkış yolunun muharrem ince ve chp olduğunu düşünüyorum.