şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bildiğin 52 sayfalık kitapçıktır.

  (bkz: oha)

  ulan 52 sayfalık malzeme çıkacak kadar ne yaptınız?

  http://iys.chp.org.tr/…kp-icin-fetonun-miladi.pdf?1
 • ikna etmeye çalıştığı kesim okuma ve sorgulama olayından imtina ettiği için ise yaramayacak kitapciktir.
  chp ve tabanı kısmen daha bilinçli olduğu için zaten bilinen şeylerin derlenip toplanması temalı kompozisyon çalışması gibi olmuş.

  chp'lilerden başka hiç bir akp destekçisi tarafından okunup anlaşılmaya calisilmayacak kitapçık olarak kalacaktır.

  ekleme:
  (bkz: ben kitap okumuyorum kitap özeti okuyorum) reisleri böyleyken akp linin 52 sayfa okumasını beklemek sanki biraz naiflik gibi. chp bırak naif olmayı bak zamanında (bkz: bilal'e anlatır gibi) diye birşey var buradan yürü ki yolun sonu bombok bir yere çıkmasın.
 • bana böyle şeylerle gelsin cehepe. aferin. türkiye sathına uçaklardan bu kitapçığın milyonlarcası dağıtılmalı. akape'nin yolsuzlukları, yalanları, talanları, hırsızlıkları, uğursuzlukları, sapıklıkları, din bezirganlıkları, anayasa hileleri, vatana ihanetleri ve beceriksizlikleri de böyle teker teker fasiküller halinde basılmalı.

  .

  düüt. akape'nin koyunları okumaz bunları diyerek böyle şeylerin gereksiz olduğunu iddia edenler, şayet aktroll boku değillerse, gitsinler bir de akape'nin web sitesine baksınlar. şıkır şıkır bir site. en sikindirik icraat bile köpürtülmüş, gerçekler çarpıtılmış, yalanlar gırla. ama derli toplu tasarımla, etkileyici ama sade dilli metinlerle bir akape efsanesi yaratılmış. demek ki basılı materyal kitleler üstünde etkili oluyor. sonra da dönsünler bu kitapçığa bir baksınlar.

  şimdi de cehepe kedi olalı fare tutmuş, aynı formattan akape'nin üstüne yürüyor. akape'nin sitesindeki rezil yalanları okuyanlar, her kimse onlar, cehepe'nin bu çalışmasını okumaya adaydırlar. qed.

  .
 • okuması gereken akp'liler okumayacağı için işe yaramayacak kitaptır. ha yanlışlıkla okursalar tepkileri; ''kim bilir hangi dış güç çıkardı bu kitabı? kılıçdaroğlu yürüyen merdivene ters binmişti bir kere''
 • (bkz: up)
 • comarlar okusun diye ozet kitapcik yayinlamislar. halbuki 20 ciltlik ansiklopedi olmaliydi akpnin icraatleri (!).
 • kendi çalıp kendi oynar. akp zaten geçmişte feto'nun egitimli insan gucunu kullandigini ve bu kişilere tavizler, haklar verdiğini reddetmiyor ki? sanirsin 17-24 aralik'tan sonra sarmaş dolas gezdiler. hiç ilgimi çekmedi. kendi tabanina masturbasyondan öteye geçmez.

  hele hele akp'li kitap okumaz goygoyu yapanlar iyice ayar oluyorum. saniyor ki bir kitabi kendileri yaziyor. islami entelektuel milyona yaklaşan akp seçmeni insan var yahu bu ulkede. bu salak fanusundan çık bir bak amk islami kesimde neler yazilmiş, neler okunmuş. gömmüş kafasini sikik manifestolarina, sokmuş asırlık partinin içine etnik, mezhepçi, ayrimci siyasi hiyerarşiyi, koyun sistemini, gelip burada akp biatten yuruyor goygoyu yapiyor. sanirsin kendisi parti içinde her iş çok seslilik ile yuruyor. ahaha demokrasi çok güzel gelsene. lan yavşak, sen onu gel kulahima anlat. luks otellerde davetler verip, gariban mahallede çocuklari, ana babalari chp arabasiyla sinemaya goturmekle olmuyor bu işler. onu bile akp'den ogrendiniz ya ne ise...

  tanim yapacagim: koklayin bu kitapçiğı, eger boyası ucuz kimyasal kokmuyorsa adam değilim. sağlığa zararlidir.
 • hadi akp zamanında "kandırıldı", çok akıllı ve eğitimli geçinen chp tayfası neden madem fetö ile yatağa girdi ve hala da girmeye devam ediyor? "biraz da biz kandırılalım" durumu mu?

  unutmayın ki, okumayı çok iyi bildiğini iddia eden, aydın ve eğitimli geçinen chp'liler kendilerine dönüp de bir baksınlar. yok öyle köpüklü ağızlarla "çomar" diye höykürüp zeytinyağı gibi üste çıkmak diyeceğim ama yüzsüze laf da anlatılmıyor.
 • puahahahcjskcs islami entelektüel kesim de okuyormuş. okuyor da ne okuyor. islami kesim kendi görüşlerinin dışında bir şey okumuyor. onlar için kemal kılıçdaroğlu hala ssk yi batıran müdür, ötesi degil.

  islami kesim hiç bir zaman tartışma taraftarı olmadı. dikte edileni kabul edip dikte edilen yönde ilerledi.

  tanım da yapalım: normal ülkelerde normal şartlarda çok ses getirmesi gereken ama bizde hiç bir espirisi olmayacak kitapçık.
 • ben bunlarin yerinde olsam rte ve fet in yan yana geldigi fotolardan milyonlarca bastirip, ucaklardan atarim sehirlerin uzerine...