şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: tamam)
  • altı üstü bir oy hakkın var tatava yapma. sizin söz hakkınız yok chpde haddinizi bilin. siz oy vereceksiniz kürtçüler ermeniciler konuşacak. diktatör şeriat falan işte altı oka bas geç. laiklik elden gidiyor.
  • 6 entry ile gelmiş asgari ücretli bir ak troll gavatının sözü.
  • ancak mı anladınız?

2011'de salak gibi 700 km yol katedip oy verdiğim partiydi.

sonra biz artik 1920'lerin 30'ların chp'si değiliz dedikleri an anlamıştım bu işin buraya geleceğini. o zamanlar ailemi henüz ikna edememiştim.

sezgin tanrıkulu gibiler çok yardımcı oldu bana çevremi ikna konusunda. siha mevzusu ile artık birkaç kişi hariç tum çevrem işin aslını anlamıştı.

o birkac kişi de istanbul chp'nin pkk'lı kürt ve ermenilerin eline geçmesiyle sabah hakkımı teslim eden mesajlarını yolladılar.

devlet düşmanı teröristler yok edilmeden siyasal islam yok edilemez.

kuvvayi milliye kazanacak.
  • doğal ve geç kalınmış bir tepkidir. kadının dedikleri ortada sözlerinde geri adım atmayıp arkasında da duruyor. kimse kusura bakmasın atatürk'ün yolundan giden vatandaş o sözleri kabul etmez. ha ben o söylemleri destekliyorum diyorsanız sizi şuraya alalım. (bkz: halkların demokratik partisi)
  • tüm partilerde var bu saydığın olumsuzluklar.
    sen sen ol chp'yi kaptirma. o yok olursa hak dedigimiz o kelimeyi dahi kullanamayiz. artı ekşi sözlükte dahi yazı yazamazsın.
    belki iyi bir muhalefet yapamiyor gorunebilirler.
    ancak şunu unutma bu ulkede hirsizligi kanitlanan, çalan, çırpan, haksızlık eden, huhuku çignemelerine rağmen inadina inadina onlara oy veren insanlar var. hangi parti oldugunu yazmama gerek yok sanırım.
    sen şimdi biraz daha sakin düşün. oyle gemileri yakmadan önce toplumu iyi oku.
  • aklı başından uçmuş bir chp kitlesi var. başlık sahibinin söyledikleri öyle trol falan diyerek geçiştirilemez. bu parti ile atatürk chp'sinin uzaktan yakından bir alakası yoktur.
    günümüz chp anlayışında türk kelimesini kullanan bir allah kulu yoktur. oysa atatürk hayatı boyunca türk milletinin üstün vasıflarından bahsetmiştir. türklük şuurunu millete geri kazandırmak için var gücüyle çalışmıştır.
    bugün chp içerisinde adını aldığı cumhuriyetten bahseden de yoktur. atatürk'ün cumhuriyetinde hükumet millettir, millet hükumetir. efendi millettir. bunlar ise kendilerini milletin efendisi sanmaktadır. koltuk için milletin gözü önünde birbirlerini tartaklamaktan geri durmamaktadır.
    aynı kitle halktan da bihaberdir. halkın ihtiyaçlarına cevap verecek projeler geliştirmeyi geçtim bir de üzerine halka hakaret üzerine hakaret etmekten de geri durmadıkları çok açıktır.
    son çanakkale olaylarında ise risale-i nur sohbetleriyle seküler duruştan ne kadar uzaklaştıkları tartışmaya yer bırakmayacak derecede nettir.
    günümüz chp'si yeni hiçbir şey söylemediği gibi ne olduğu belirsiz puslu ve karanlık sularda seyretmektedir. tepeden tırnağa ideolojisini yitirmiş bir garabet olarak karşımızda durmaktadır.

ilk seçimde tarihi bir tokat yiyeceğini görmek için alim olmaya lüzum yoktur. bu tokadın geldiğini görmek için entryler arasında hızlıca gezinip gerçekleri söyleyen atatürkçülere nasıl onursuzca saldırdıklarını okumanız yeterlidir. chp bir kangrendir. maalesef durum budur.

edit: imla
  • 6 entry girmiş aktrol bunu söylüyor. 5030. entryi giren ulusalcı olarak bende chpye oy vermeyeceğim. chp tabanına hitap etmeyen bir parti haline geldi. atatürk'ün partisinde atatürk'ün dersim harekatı eleştiriliyor. atatürk'ün partisinde ermenilere katliam yaptık yalanı uyduruluyor. atatürk'ün partisinde atatürk'ün resmi indirilince atatürkçü insanlar partiden istifa ettiriliyor. vb. vb.