şükela:  tümü | bugün
 • bir sezai temelli söylemi. pkkseverleri chp'ye oy vermeye davet etmiştir. tam olarak; "23 haziran'da chp'ye oy verirseniz, imralı'nın yolu açılır" demiştir. (kaynak: haber/video)

  ek.2: meclis üyeliği de kazanılır" demiştir. yani ekrem beyin kazanması durumunda meclis üyeliği de kazanılacağını söylüyor.

  şimdi aşağıya yine "hdp-chp ittifakı yok. zaten hdp, akp için çalışıyor" diyenler gelecek. ya da bilemiyorum belki bu sefer utanırlar.

  ek.1: türkiye siyasi tarihinde ilk kez bir siyasi parti ittifakı kabul edip, destekleyici mesajlar verirken, diğer parti ittifakı reddediyor. ittifakı reddeden parti (chp) başka bir partiye (ip) bir haftalığına milletvekili kiralamıştı...

  ek.3: unutulansifre haklı olarak itiraz etmiş. onun uyarısıyla vide/haber eklendi. uyarı için teşekkürler.
 • bak onu diyen chpli veya millet ittifakından biri değil. hdpli birisi. söylemi kendisini bağlar. peki sen bana şunu söyle çok sayın orrrrrrospu çocuğu; şu aşağıdaki laf kimi bağlar;

  (bkz: abdullah öcalan avukatı ile görüşmeli)

  t: bir hdpli söylemi. kendilerini bağlar. ayrıca ibb başkanlığıyla öcalan' ın ne alakası var, göt olmayan bi trol açıklasın.
 • memet uğramadı mı külliyeye yauww?
 • şimdi ittifak vardır yoktur onu bilmem kafam da almaz.

  anlamadığım imralı yolu istanbul büyükşehir belediyesi başkanının gücünün ve yetkisinin yettiği bir konu mudur?

  kabul edilmeyen seçim öncesi cumhurbaşkanı muhalefet liderlerini böyle türkiye’nin tümünü ilgilendiren ekonomi hakkında konuştuklarında azarlamadı mı? ekonomiyi belediye başkanları mı yönetecek sanki diye kızmadı mı?

  23 haziran öncesi seçmenin kafası karıştırılıyor. seçim belediye başkanlığı seçimi yani çöp toplama, otobüs düzeni, peyzaj falan kardeş. en fazla bakanlıktan bağımsız kısa bir de metro yaparsa yapar. imralı ile ne alakası var? ekonominin gerilemesi ile ne alakası var? bunlar meclisin konuları, bakanlıkların konularıdır.
 • hdp chp birlikteliği neticesinde kartların artık aleni oynandığını gösteren beyan.
  inkar etmiyorlar birlikteliklerini. sözlükte hala olan bitene gözünü kapayıp üç maymunu oynamaya çalışan dallamalar mevcut.
  siz inkar ettiniz diye ağababalarınız bu kirli ittifaktan vazgeçecek değil.
  onlar aralarında anlaşmışlar, oy için yapılan bütün rezil açıklamalara eyvallah çekiyorlar, birbirlerine karşı zaten eleştirel açıklama yapmıyorlar, birinin yaptığı açıklamayı diğeri inkar etmiyor, yalanlamıyor.
  hdp'nin amacı terörist başını içeriden kurtarmak. hiçbir zaman inkar etmediler bu amacı. bunun için de chp'nin şu anki yönetimini yanına çekiyor karşılığında oy veriyor, verdirmeye çalışıyor.
  sözlükteli chpli trolleri skleyen yok zaten. bunlar algı ve manipülasyon yapar, tıpış tıpış giderler çobanlarından aldıkları talimatlar doğrultusunda oylarını verirler.
  "hdpkk ile neden aynı yatağa giriyorsunuz" diye soran insanlara da gerçekleri duymaktan rahatsız oldukları, suçlu oldukları için küfrederler. karaktersizdir bunlar. 3-5 oy için haysiyetsizlik yaparlar.
  yapıyorlar zaten.
  düne kadar fetö'ye pkk'ya karşıydılar sorsan, şimdi fetöcülerle pkk yandaşlarıyla kampanya yürütüp birlikte aynı yatağa giriyorlar.
 • bu sezai kesinlikle kripto akpli. bu tarz söylemlerin ekrem imamoğlu'na zarar verdiği kesin. kürt seçmenin şu an aponun vaziyetiyle çok ilgilendiğini sanmıyorum. hadi demirtaş'a özgürlük dese anlarım.

  tanım: her seçim öncesi akpnin eline koz veren açıklamalar yapan sezai temelli söylemi.

  not: bu entry haberin doğruluğunu varsayarak girilmiştir. başlık sahibi kaynak eklememiş. tabi sezai'nin kripto olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
 • (bkz: ters manyel)

  evet arkadaşlar, hdp'liler yine anlaşmışlar, yine oyları satmışlar. orospu çocuğunun biri geçenlerde kürt halkının konsolide olması falan diyordu. sikeyim sizin jargonunuzu. satılık köpeğiz demiyor da...

  biz de dedik, bu kabile boklarına, bu kravatlı aşiret ağalarına bel bağlamayın...
  hdp şu noktada imamoğluna sırt çevirme tavrını göze alamayacağı için yine siyasi hamlelerle tepki oyu verdirtmeye, imamoğlu cephesinde gedikler açmaya oynuyor. kandildeki orospu çocuğundan sonra, onların ankara ayağındaki itlerinin havlamasından bunu anlıyoruz.

  istanbul seçimi sonrası yeni bir ihanet süreci, artık daha da gizli kapaklı, kimsenin haber almasına müsaade dahi edilmeden başlayacak.
  apo'dan telkinlerini almışlar, akp cephesine fayda sağlamaya başlamışlar yine.
 • mantıken doğru bir söylem. chp'nin kazandığı ancak hukuka uygun olmayan bir şekilde iptal edilen bir önceki seçim sonrası, mevcut iktidar imralı canisini avukatlarıyla görüştürmüştü. yine kaybederlerse, mehmet ile yolları ayırıp, eski kankalarıyla megri yollarını şüphesiz ki açacaklardır.
 • senin ağa babaların zamanında oraya duble yol döşedi *haberin yokmuş gibi konuşma sezai.
 • apo boşuna konuşturulmadı.