şükela:  tümü | bugün
  • chp gibi laiklik ve demokrasiye önem veren atatürkçü bir partinin çöküş ve itibarsızlaştırma sürecini hazırlayan proje.

chp halkın gözünde artık maymuna dönmüş beceriksiz bir lidere sahip komik bir parti durumunda.

ısrarla koltuğunu bırakmayan bu adam kendisini getirenlerin onayı olmadan hiçbir iş yapmıyor. bunu aklı başında herkes biliyor. chp’nin amacı zaten türkiye’de demokrasiyi ve laikliği her zaman canlı tutmak. kılıçdaroğlu ise bunun tam tersini yapıyor.

bugün 6 oktan sapmamış güçlü bir chp bu ülkenin bu noktaya gelmesini ve akp’nin yoldan çıkmasını çoktan engellemişti.

atatürkçü çağdaş chp yönetimi ve tüm kadrosu stepne kemal’in önderliğindeki ekip tarafından tasfiye edilerek chp’ye pranga takıldı. artık ülkenin en büyük ve en köklü partisi hareket edemiyordu.

güçsüz bir chp recep tayyip erdoğan’ında işine geldiğinden gerçekleri görmemezlikten gelip chp’yi akp için propaganda malzemesi yaptı. her konuşmasında stepne’ye giydiren erdoğan hem kitlesini canlı tutuyor hemde gücüne güç katıyordu.

chp’ye oy vermek artık boş bir duvara bakmaktan farksız. seçim kazanmayı geçtim, 10 seçim kaybeden kılıçdaroğlu haksızlıklara karşı mücadele edemiyor. muhalefet olmak iktidarı yeri geldiğinde durdurmak demektir. chp’yi itibarsızlaştırmaya programlanmış kılıçdaroğlu ve ekibi doğal olarak bunu yapmayacağından kendilerine biçilmiş rolü oynayarak olduğu yerde bekliyor.

adamın getirildiği tarihe bakarmısınız. 2010.

kılıçdaroğlu’nu getiren güç büyük ihtimal okyanus ötesindeki türkiye’yi çok seven kitledir.*

bunu herkes biliyor.
  • başında kk olduğu müddetçe ya da bu zihniyet itibar kaybı için ayrıca bir projeye gerek duymayacak bitik parti
  • chp satılsın. kk ve tayfasına yar olmasın. en azından chp'ye ne olduğunu biliriz.
  • demokrasiden sonrasını okumadım.

yalan söyledim, okudum. okumasam da olurmuş, klasik "kemal gitsin muharrem gelsin" geyiği.