şükela:  tümü | bugün
  • şimdi chpnin gerçek bir sol olmaya ihtiyacı var. elli yıl öncesinin kemalist reflekslerinden arınmaya ihtiyacı var. çünkü bu kemalist ideoliji çağdışı ve liberal değil kaldıki kürtler konusunda da çok iyi değiller seyyit rıza katliamını yapanlar,zilan olaylarını yapanlar bunlar oldu. söz konusu kürtler olunca chp tek bir hak getiremedi. ama son zamanlarda iyi şeyler de oldu o da sezgin tanrıkulu gibi adamları bünyesine almak yetmez ama evet. sezgin tanrıkulu tek başına bir muhalefet gibi çalışıyor parti içinde ve eğer bu adamların sayısı artarsa başkanlık seçiminde oyum chp'ye ama hala yeterli görmüyorum. ekşi sözlük denen artık bir bok çukuruna benzemeye başlayan bu yerde bazı itlerin savunduğu gibi sezgin tanrıkulu handikap değildir,avantajdır bence. eğer chp tanrıkulu çizgisinden saparsa maksim yüzde yirmi beşlerde kalır ezeli...
  • ne yani chp'yi sezgin tanrıkulu kurtarmaz mı.
  • kürt diye sevilmediği falan yok. yaptığı açıklamalar chp'nin kimliğine uymuyor. vatanın bütünlüğüne de zararlı. devlet bahçeli türk'te ne oluyor? onu da sevmiyoruz.

    şu amına koduğumun pkk'lı trollerini yatırıp sikeceksin. her boka "kürtlere laf ediyorsunuz değil mi? ehe ehe." deyip ağlamaya başlıyorlar. sizin ben cibiliyetinizi sikeyim devlet kurmak neyinize sizin. 3 harfli örgütlerinizi sitiklerim.

    edit: bu entry "ez ez ninim"'in "kürt olduğu için mi sevmiyorsunuz kalleşler" diye yazdığı entrye binayen yazılmıştır. sonradan entryi silmiş pkklı sözlük yazarımız. bu entry'de burada kalsın. bu pkk'lı trollerin kürt vatandaşları sevmediğimizi iddia etmesinin bilerek yapılmış algı oyunu olduğunu birileri anlar belki. tartışmalı bir konuda kürtlerle ilgili başlık aç, bir iki ırkçı atlasın, kürtleri sevmiyorsunuz algısı kasılsın, tekrar küfür yenilsin, yaşasın mağduriyet.