şükela:  tümü | bugün
 • jag panzer'in su anki gitaristi.
  http://www.jagpanzer.com/mozart2.rm adresine bakmak da lazim
 • nevermore gitaristi. çift el tap olayında aşmış. vidyoları izlenir, gitarı pişirip yeme isteği duyulur.

  (bkz: gitarı pişirip yemek)
 • gitarı yemiş bitirmiş adamlardan. nevermore ile turdayken konser sonrası zaman zaman direkt tur otobüsüne gidip alıştırma yapmaya devam eden azimli bir abimiz. klasik eserlerin bazılarını da çok güzel çalmıştır.

  http://www.youtube.com/watch?v=q-ze51let3w
 • megadeth'e gireceği söylenen gitarist.
 • youtube'dan bi kaç videosunu izleyince evdeki gitarı kırıp atma isteği doğurtan bir hayvanmış bu. hayırlı olsun megadeth'e.
 • pitrelli ve drover'ın kuşa çevirdiği tornado of souls'un solosunu sonunda hakkını vererek atmayı başarmış gitaristtir.

  http://www.youtube.com/watch?v=kzbus9y8do8
 • artık megadeth gitaristi olan aşmış kişi. marty friedman'ın yeri hiç bir zaman doldurulamamış olduğu halde, eski megadeth tadını yakalatmayı başarmış, klasik müzik kökenli, gitar burun boğaz uzmanı.
 • megadeth'e gelerek ya da kabul edilerek hem biz megadeth sevenleri hem kendisini hem de mustaine babayı mutlu etmiştir zannımca şimdilik.. youtube'dan falan az biraz takip edebildiğimiz kadarıyla konserlerde gitarla beraber hayvani sikiş kabiliyetiyle boy gosteriyor kendisi. işini iyi yapmanın yanı sıra oldukca rahat, sanki on yıldır bu grubun şeysi! o derece.

  burada kabiliyetini yetenegini tartışmak gereksiz zaten, biz sevenler için onemli olan -sanıyorum en azından ben- friedman gibi bi efsaneden sonra bir türlü toparlanamayan megadethi nerelere taşıyacagıdır. şimdi megadethin kotu gidişi tabi sadece friedman'a baglanamaz, salakça gelebilir bu lafım fakat bu adamın içinde bulunduğu ilk üc albumu goz onune alırsak ***, gruba neler kattıgını pek ala gorebiliriz. hoş ondan once de harika işler cıkarmıştır megadeth ya da mustaine peace sell ve so far albumleriyle.. neyse...

  konserlerde canavar gibi esen bi broderick, oldukça sakin-karizmatik-işini mukkemmel yapan bi goruntu ciziyo ki gruba katılalı yamulmuyorsam 9-10 ay oldu- iyi iyi iyi gayet iyi. hele o drover'dan sonra cennet cennet!

  asıl performansını albumde gorecegiz tabi ki. elbette kimse friedman'ın attıgı o muthiş leziz soloları beklemiyor ondan fakat,

  hadi diyelim yaptı,

  once biz,
  sonra mustaine,
  en sonra da ve
  en cok da kendi mutlu olur...

  dünya kazanır..
 • kolları çok kalın bunun. gitarın üstüne eğilerek çaldığı zaman hulk oluyor adeta. ayrıca megadeth bünyesinde şu ana kadar en iyi geri vokalleri yapan adam.